saffet filiz

Durum: 32 - 0 - 0 - 0 - 26.12.2017 21:45

Puan: 40 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 4

vergecoin

2 bin satoshi cıvarın da gezerken 4 milyon küsür takipcisi olan bitcoin yatırımcıs nın hakkın da yalan yanlış konuşması 10 dakika sonra hesabım heklendi vs diyerek bilgiyi yalanlaması ile bin satoshi seviyesine gerilemiştir aynı anda muazzam bir alım gerçekleşmiş ve çoğu kişi coin borsaların da sirkelenmek ne anlama geldiğin öğrenmiştir söylentiyi çıkaran şahıs büyük olasılıkla bir haftaya ememkliliğini ilan edicektir. (

ripple

madencilik olmadığı için arada komisyon alan kimsede de yoktur ama şu var ki ripple trasverlerin de bir miktar yok olup gidiyor yani fiyatı 100 dolar da olabilir 1000 bin dolar da olabilir yüksek miktar da trasver edildiğin de trasver adedin bağlı binlerce ripple piyasadan çekiliyor bu da geri kalan ripplen değer kazanması demek, demek istediğim coin hakkın da bilmeme kaç tane var o fiyatlara çıkması mümkün değil diyen arkadaşların öncelikle söz konusu coin nin ne olduğun ne amaçla üretildiğin bilmelerin de fayda vardır

bitcoin

yakın bir zaman da sonu gelicek gibi görünüyor, yüksek komisyon ve trasver süreleri nin saatler bazen günler bulması mining yapanların tükettiği enerji vs gibi bir çok sebepd yüzünden, yavaş yavaş arkasından gelenlere yol vermesi gerek güzel bir akım başlattı bu akım devam eder öncü olara insanların bir çok şeyin farkın da olmasını sağladı.

assassin's creed

prince of persia yeni oyun yapmak isterken ortaya çıkan bir oyun ilk oyun ne kadar kötü bir oyun olsada açık dünyası ile ve mekanikleri ile seriyi insanlara sevdirmeyi başardı bana göre serinin en iyi oyunu ikinci oyundu bir çok kişi de ikinci oyunu başlattığı hikayenin devamının bekliyorlar.

ps plus

playstation 3 dönemin de sadece üçretsiz oyunlar için alınırdı playstation 4 çıktıkdan sonra online oynamanız için almanın gerekiyor verilen üçretsiz oyunlar playstation 3 zamanın da verilen oyunlar kadar kaliteli olmuyor ama malesef oyunların çoğu multiplayer olduğu için ps plus almamız şart koşuluyor.

electronic arts

oyunların dağıtımını üstelenen büyük bir firma, amerika daki vergiler yüzünden kanadya taşınan ve oyunlar sanatır söylemi ile zama nını da bir çok kişi nin taktirini kazanan firma ceo seğişimin den sonra oyunlar paradır düşüncesini benimsedi, şu sıralar star war oyunu yüzünden 8 milyar dolar zarara uğramış durumdadır.

papara

güzel bir platorm, bankalar ile uğraşmadan 5 dakkika da bir hesap açıp para gönderimi ve alımı yapabilirsiniz, onaysız hesap limiti 700 tl iken onaylı hesap limiti 50 bin tl dir.

4k

türkiye şartların da ne olduğu tam anlaşılmayan formatır, 720p'in daha yeni yaygınlaşmasını geçtim 4k türkiye şartları için hayal gibidir, internet üzerin den iyi bir internet bağlantısı ile keyfi sürülücek formattır.

counter-strike: global offensive

5 sene oynadığm oyundur, iki takım dan oluşan terörist ve anti terörist takınları arası çatışmalar ile büyük bir oyuncu kitlesine sahiptir, günümü de kutu açarak için den çıkan itemlerin bin tl gibi uçuk rakamlara satıldığı bilinmektedir.

god of war serisi

sony nin dağımtıcılığını santa monica studio üslendiği efsana playstation oyunu 2015 yılın da çıkan oyun da yunan mitolojisine ayit tanrıları kum torbası edası ile yumruklayan kratos ile 6 oyunluk bir seriye sahiptir, oyun ilk olarak playstation 2 de boy göstermiştir devam oyunları ile desteklenmiştir, yeni oyunu playstation 4 de 2018'in ilk yarısı çıkıcaktır.
  • /
  • 4
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 32

half-life

bir türlü bitiremediğim hikaye modu ile benim için bir tabu olan oyundur, fps türünü hikaye anlatımı'nın nasıl olması gerektiğin gösteren valve ile oyunnu olması yanı sıra online modu ile çokca oynanan bir yapımdır, zama'nın da çıkan counter strik modu ile steam gibi bir platforma ön ayak olmuştur.

bitcoin

yakın bir zaman da sonu gelicek gibi görünüyor, yüksek komisyon ve trasver süreleri nin saatler bazen günler bulması mining yapanların tükettiği enerji vs gibi bir çok sebepd yüzünden, yavaş yavaş arkasından gelenlere yol vermesi gerek güzel bir akım başlattı bu akım devam eder öncü olara insanların bir çok şeyin farkın da olmasını sağladı.
Henüz takip ettiği biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler