safak

Durum: 10 - 0 - 0 - 0 - 06.11.2017 03:44

Puan: 10 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

samsung

samsung benim için pişmanlıktır. telefonunu aldım çöp çıktı, buzdolabını aldım yaptığı gürültüyü anlatamam. arkadaşın da söylediği gibi servisleri rezalet. gelip arıza yok der ve üzerine para ister. bir buzdolabı düşünün bütün gece konuşsun. bu adamların teknolojileri budur. belki de biz kendimizi yalnız hissetmeyelim diye, bilinçli olarak böyle üretilmiştir. ne bileyim cep telefonu düşünün sürekli ilgi istesin, yok bana fenalıklar geldi bi hava alalım desin, aç kapa yaptırsın. ikide bir kafam doldu artık desin falan. öyle bir teknoloji. samsung gördüğümde kaçarım net.

beats solo 3

teknolojik bir alet alacaksam çok uzun süre araştırırım, karar verdiğimde o teknoloji eskir, o kadar araştırırım yani, beats kulaklıklarını da sürekli görüp, saçmalık olduklarını düşünüyordum ama apple store eğitim mağazasından imac ile hediye gelince hemen aldım. ben siyah mat olanı seçtim. şunu söyleyebilirim iphone kulaklıkları çileymiş. şarjı epey uzun gidiyor ve de kablosuz olması da harika. beynime zarar veriyor mudur diye düşünmeden edemiyorum ama yine de ben severek dinliyorum.

sony kdx8305c 4k uhd smart tv

bütün televizyonları inceledim birden farklı teknoloji marketinde. işim gereği video ile içli dışlıyım. en gerçekçi ve doğal görüntünün sony televizyonlarında olduğunu düşünüyorum. televizyonumdan oldukça memnunum, kanal geçişleri yavaş mı derseniz evet yavaş, kendi kafasına göre kapanıp açılıyor mu derseniz evet. yine de mutluyum. dahili uydu alıcısı da var mis gibi. genelde kızdığım bir ayrıntı da hdmi girişlerinin çok saklı olması ve zor ulaşılır bir yerde olması. 4k bir şey izledin mi derseniz de hayır derim ve utançla otururum.

ariston aqualtis

çok aşırı sessiz çalıştığı için, çalıştırdığımda aylarca gidip kontrol etme gereği duyuyordum ilk başlarda. tasarımı bence hala çok güzel ve akıllardan çıkmayan da bir reklamı vardı.

fakat çamaşırları asla düzgün yıkamıyor ve de malzemesi biraz kalitesiz, deterjan yeri direkt paslandı, kırıldı.bir yandan hiç arıza vermedi de. keşke bir de asıl görevi olan çamaşır yıkamayı da yapabilseydi.

imac pro

18 çekirdekli bir imac şaka değil gerçek demiş apple. merakla bekliyorum. açıklamalara bakılırsa özellikle video işi ile ilgilenen insanlara hitap ettiği görülüyor. 4k video kurgulamanın ışık hızında gerçekleşeceğini iddia ediyor. bakalım realtime performansı nasıl olacak. işlemci seçenekleri 8, 10, 18 çekirdekli xeon, 4.5 ghz’e kadar turbo boost ,42 mb’a kadar önbellek, 128gb ram, 4 adet thunderbolt, 44 milyon piksele kadar çözünürlük, 10gb ethernet , retina 5k ekran ve uzay grisi aksesuarlar. giriş fiyatı 4.999 dolar.

spotify

aile üyeliği güncel ücreti 20,99 tl , hesap sahibi + 5 kişi eklenebiliyor. günün birinde müzik dinlemek için aylık para ödeyeceksin deselerdi inanmazdım muhtemelen. çocukluğum radyo dinlemekle geçtiği için enteresan geliyor.

xiaomi

apple'dan sonra en sevdiğim markala olabilir. kendisiyle bir gönül bağım var gibi hissediyorum hep. facebookta ürünler için mükemmel kuponlar yayınlayan mükemmel bir grup var. hadi bu kıyağımı da unutmayın. https://www.facebook.com/XiaomiBest

ipad pro

ilki 2015'te tanıtılan apple tablet. 12.9 inch boyutuyla gelmişti. apple pencil ile hedef kitlesi özellikle tasarımcılar olsa da eğitim ve iş dünyası için de güzel bir seçenek. çıkar çıkmaz büyük hevesle aldım, özellikle swift playgrounds beni benden alıyor ama çok efektif kullanamadığımı düşünüyorum.
12.9 inch yenilendi ve yanına bir de 10.5 inch eklediler. ne amaç için kullanılacağına bağlı olarak karar verilebilir.
https://www.apple.com/tr/ipad-pro/

iphone 6s

6s ile ilk tanıştığımda kesinlikle iphone'dan başka bir telefon kullanamayacağıma karar verdim. fakat işin en can alıcı kısmı şu ki, apple genius barın asla çözemediği bir pil problemi yaşıyorum. neden kaynaklandığını anlamadıkları bu pil sorununa da çözüm bulamıyorlar. çok aşırı olmayan bir kullanımla günde 3 kez şarj etmek zorunda kalıyorum maalesef. bana verilen tek bilgi de, uygulamaların normalin üzerinde şarj tükettiği ki anormal bir durum olduğunu kabul etseler de, bizden değil uygulama üretenlerden kaynaklandığını söylüyorlar. bu uygulamalar da, instagram ve whatsapp. son zamanlarda da donma problemleri başladı. yine de seviyorum.

apple pencil

apple'ın ipad pro için tasarladığı mükemmel kalem. not almak, resim yapmak, önemli belgeleri imzalamak, uygulamaları kullanmak vs gibi işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. tasarımı da aşırı şık. 12 saatlik bir pil ömrü var. 15 saniye şarj ile de 30 dakika pil ömrü sağlıyorsunuz. ben kendisiyle çok mutluyum.
https://www.apple.com/tr/apple-pencil/
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 10

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler