rayleigh

Durum: 34 - 0 - 0 - 0 - 30.11.2017 15:23

Puan: 38 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 4

yemeksepeti.com

yemek siparişi aracılığı yapan site. joker indirimleriyle güzel fırsatlar yakalanabiliyor. ayrıca banka ve operatör fırsatlarını da kaçırmamak gerekiyor. genellikle merkezi yerlerde daha çok alternatif oluyor. küçük yerlerdeki restoranları da kendilerine çekseler daha güzel olabilir. yeni çıkardıkları muhtar olayı da biraz saçma gibi.

bimcell

türk telekom alt yapısını kullanan firma. sunduğu ucuz tarifelerle kendine müşteri çekmeye çalışsa da bazen çekim gücü sorunları nedeniyle eleştirilebiliyor. öğrenciler için güzel fırsatlar sunuyorlar. aslında müşteri kitlesi daha çok kendi müdavimleri desek yanlış olmaz herhalde.

age of empires

internet kafelerin yaygınlaşmaya başladığı zamanlardan bugüne hala popülerliğini koruyan muhteşem strateji oyunu. belki de multiplayer olarak arkadaşlarla oynamanın zevkli olduğu en güzel oyunlardan biri olması bunu sağlıyor. 20. yılına özel hd versiyonundan sonra 4k versiyonun da çıkacak olması güzel bir gelişme.

donanimhaber.com

bir çok konuda bilgi bulabileceğiniz ve fırsatçı üyelerinin isim yaptığı site. bir çok ürün hakkında kullanıcı yorumlarının olması ve ürünler hakkında bilgi sahibi olabilmeyi sağlaması siteyi sürekli güncel tutuyor. ayrıca youtube kanallarında yaptıkları bazı incelemeler de gayet güzel.

tesla

elon musk tarafından kurulan elektrikli araba üreticisi. dünyanın hızla karbon kullanımından vazgeçmeye başladığı dönemde elektrikli arabaların daha çok gündeme gelmesiyle firma değerini inanılmaz ölçüde artırmıştır. öyle ki değeri bmw'yi de geçerek dünyanın en değerli 4. otomotiv şirketi olmayı başarmıştır. tabi ki bu değer diğer firmaların hareketlerine göre zamanla azalıp çoğalabilir ancak bu kadar hızlı gelişmesi takdire şayan gerçekten. umarım gelecekte karbon kullanımı daha fazla azalır ve bu gibi çevreci araba üreten firmaların sayesinde dünya üzerindeki yüklerden biraz arınır.

oyungezer

youtube sayfalarındaki çizgi roman ve sinema incelemeleri güzel olan oluşum. arada çizgi roman dünyası ve sinemayla ilgili farklı konuları işlemeleri iyi oluyor. bazı popüler dizilerin incelemeleri yapılıyor bu arada. eskiden daha fazla içerik üretmelerine rağmen son zamanlarda biraz azaldı gibi gözüküyor.

winrar

çoğu kişi için format sonrası ilk kurulan programlardandır. hatta kendisi olmazsa olmazlardandır demek yanlış olmaz herhalde. sıkıştırılmış dosyalar çok kullanıldığı için sürekli aranan bir program oluyor. uzun süredir kullanıldığından artık insanların ilk aklına gelen programlardan biri.

media markt

elektronik market zincirlerinden biri. izmir optimum avm deki mağazası oldukça büyüktür. kendilerinden 2 kere telefon almışlığım olmasına rağmen indirim konusunda pek avantajını görmedim. bunun dışında internet sitesi diğer alternatiflerine göre kullanışsız gibi. elektronik ürünleri satan bir firmanın sitesi daha iyi olmalı sanki.

total war rome ii

bulunduğu çağı iyi yansıtan tarih temalı total war serilerinden biri. ilk oyununa göre çok daha fazla devletin olması güzel. oyun içi dinamikler iyi ayarlanmış. ilk çıktığı zaman optimizasyon sorunları olduğu söylense de gelen güncellemelerle şuan oyun güzel gibi. diplomasi oldukça iyi ve oyun bazen tabi ki seçtiğiniz devlete göre normal koşullarda bile zor olabiliyor. oynaması en zevkli sıra tabanlı oyunlardan biri demek yanlış olmaz herhalde.

wikipedia

öğrencilerin vazgeçilmezi internet ansiklopedisi. türkiye'de yasaklanması en çok öğrenci olanları ve bir şeyleri araştıranları üzmüştür herhalde. bir şeyi araştırmak için genelde herkesin aklına gelen ilk sitelerden biri. ancak kapanması insanları vpn ve diğer yöntemlere itmesine daha çok sebebiyet veriyor.
  • /
  • 4
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 34

netflix

1997 yılında kurulan dijital yayımcı. her ne kadar eski bir kuruluş olsa da popülerliği yeni yeni artıyor. kendi yapımcılığını üstlendiği ve yayımladığı dizilerinden bazıları oldukça iyidir. özellikle black mirror ve the defenders seyretmek için tavsiye edilebilir.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler