quantum999

Durum: 6 - 0 - 0 - 0 - 09.12.2017 11:28

Puan: 6 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

ethereum

bitcoin'in 15000$'lik seviyesinde oldugu gibi 500$ da ethereum icin psikolojik ssinir idi ve bunu bir kere test etti.
peki sirada ne var?
onemli direnc seviyeleri: 450$ ve 470$.
onemli destek seviyeleri: 424$ ve 405$
su an 450$ direncini kirdi ve 470$'i test ediyor. alicilar baskiya devam ederse 470$ da kolayca gecilecektir.
ethereum ile bitcoin kiyaslarsak eger. bitcoin guzel ama ethereum cok daha guzel.

bitcoin

btc 16.000$ rekoru kırdı. peki neden artıyor! pek çok sebebi var ama asıl nedeni amerika'daki borsalara açılacak olması sanırım.yani normal borsadaki yatırımcılar ve gaza gelen halk topluca her ufak düşüşte (mini düzeltmeler) fırsat bilip tekrar tekrar alıyor.

bitcoin 10 aralık'ta cboe, 18 aralıkta da cme group'ta vadeli işlemlere açılacak, bu zamanlara kadar yani. büyük kuruluşların gerçekten büyük paralarıyla ve medya desteği ile manipüle edilen bir sektörde hiçbir şeye kesin diyemeyiz elbette. ama yine de büyük olasılıkla şu an borsalara girecek diye fiyatlanan bitcoin 10-18 aralık tarihleri arasında dump edilmeye ve büyük bir correction'a gidebilir. büyük bir satış gelecek yüksek ihtimal, yani dikkat etmekte fayda var.

bitcoin

15000 usd'ye doğru emin adımlarla gidiyor. 2018'i bulmayacak büyük ihtimalle bu rakımın oluşması.

zaten bitcoin cash denen gudubet olmasaydı bu rakamı bulmuştu bile.

bitti, öldü dibi görecek ponzi, lale çılgınlığı saadet zinciri, titan diyenler var ya işte bunlar asıl kafayı yiyenler bitcoin'in yerin dibine girmesini istiyorlar çünkü millet bundan para kazandıkça zamanında girmedikleri ve hala korkudan piyasaya giremedikleri için çıldırıyorlar evde halının ucundaki püskülleri kemiriyorlar olm bu dakkadan sonra girilmez artık dedikce bitcoin yükseliyor.

tren kaçtı diyen parasını altında, vadeli mevduatta tutacağına daha 2 hafta önce 1 bitcoin 25-26 bin tl'yken şimdi 55-60 bin tl'oldu nasıl fırsat kaçması bu. bitcoin hergün yeni fırsatlar yaratıyor.

bitcoin'in tek tehditi gene kendi içinde paraya doymayan manipülatörler. üretim sayısı v.s'si belliyken çatallayanlar.. ama hiçbiri yükselmesine engel olamıyor.

3 sene sonra 2020 sonunda 50 bin dolar oldu diyelim süpriz mi? kulağa zor mu geliyor? bence tam tersi az bile geliyor.

iphone x

kırılan ekranı için amerikada telefonun yarı fiyatı kadar onarım parası istediklerini düşününce, burada alan, alacak arkadaşlara şimdiden geçmiş olsun diyorum.

steem ve steem dolar

arkadaşlar bugunlerde bitçok kriptonparanın şaha kalktığına yr yer pişmanlıklara yol açtığını görmekteyiz. ben de son dönemin popüler blockchain tabanlı facebook u olan steemit sitesine ve bunun kripto parası steem dolar a dikkat çekmek istiyorum. son 1-2 haftada 3-4 kat artış yaşandı. ilgili şahısların dikkatine

iota

son 1 haftada %200 u gecti deger artisi. nedeni kesinlikle spekulatif haberler degil. neden arttı o zaman? çünkü iota cisco, microsoft, fijutsu, samsung, volkswagen, deutsche telekom, orange, daimler, accenture, ewe, tine, pwc, schneider electric, dnv gl gibi dunya devleri ile bu sistemlerde teknolojini kullanip gelistirmek uzere anlasmalar yapıyorlar. neden iota'yı seçti bu dünya devleri ? iota'nin hedefi ve yaptıklarının gerçek dünyada karşılıkları var. sadece para tarnsferi değil, veri teknolojilerinin tamamında hedefleri var. bu nedenle dünya devlerinin ilgisini çekti.

dunyanın en buyuk cripto borsalarinda costu kimse tutamiyor, dunyanin en buyuk sirketleriyle ortakliklar yapiyor.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 6

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler