ptif

Durum: 9 - 0 - 0 - 0 - 01.12.2017 20:08

Puan: 9 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

letgo

güzel ve pratik uygulamadır. satılacak ürünlerin fotoğrafını çekip, beklemeden hemen ilan verilebiliyor. uygulama sayesinde evde fazlalık duran gereksiz eşyalarımı cüzi miktarlara sattım. uygulama olmasaydı bide o eşyaları evden atmak için hamallık yapacaktım. ancak uygulamanın eksikleri de vardır. en basitinden şehir seçimi bile tam yapılamıyor.

bmw 320i

duruşu, gidişi ve performansı çok güzeldir. eski modellerinde 2000cc motor kullanılmasına rağmen, 2012 yılından itibaren üretilen f30 kasasıyla beraber 1600cc turbo motor kullanılmıştır. konfor beklentisi olanlardan ziyade, spor sürüş isteyenlere hitap eden bir bmw modelidir. kasko ve bakım maliyetleri biraz yüksektir.

dacia duster

yerden yüksek oluşu ve 4x4 özelliğiyle her yolda gidebilen bir araçtır. ülkemizin köstebek yuvası yolları için biçilmiş kaftandır. dizel motoruyla ekonomi yapmanızı da sağlar. olumsuz özelliği ise malzeme kalitesinin kötü olmasıdır.

dsg şanzıman

halk arasında saatli bomba olarak da kabul görmüş şanzımandır. volkswagen, skoda ve seat markaları kullanıyor. sağlamlık olarak güven vermese de kullanımı sarsıntısız ve güzeldir. yeni modellerde sıkıntılarının giderildiği söyleniyor.

volkswagen golf

sahibi olmadan önce ne buluyorlar ki bu arabada dediğim, sahibi olduktan sonra kalitesine alışıp başka araba beğenmememe sebeptir kendisi. kullanılan malzemeler sınıfındaki birçok araçtan daha iyidir, mesela koltuklar alcantara kumaştır. detaylara(koltuk altında çekmece, kapı içleri kaplaması, ambiyans aydınlatma...) önem verilmiştir. birde satarken zarar ettirmeyecek araçlardandır.

fiat bravo

bir zamanlar 1.4 t-jet'ine sahip olduğum otomobildir. bravomu satıp yaklaşık iki katı fiyata başka bir araba almış olmama rağmen hala ne zaman görsem bravomu yad ederim. türkiye' de değeri anlaşılamamış arabalar listesinde başı çeker. motor performansı mükemmeldir. alfa romeo giulietta ile kardeş modellerdir, birçok parçaları ve motoru ortaktır.

opel astra j

1.6 atmosferik motorlusunu kimseye tavsiye etmediğim arabadır. yol tutuşu çok güzeldir ancak motor performansı çok kötüdür. bu yüzden atmosferik motor yerine, turbo motorlu modellerin alınması şiddetle tavsiye edilir.

fiat punto

ilk arabamdır kendisi. 1 yıl boyunca güzel anılar biriktirmeme vesile olmuş ve beni hiç yarı yolda bırakmamıştır. gençlere ilk araba olarak tavsiye edebilirim. bagaja ihtiyacı olanlar ve kalabalık ailesi olanlar ise biraz sıkıntı çekebilirler.

fiat linea

türk ailesinin isteklerini karşılayabilen alması kolay, yürütmesi ekonomik, aile aracıdır kendisi. ayağımı yerden kessin yeter diyen kullanıcıların tercihidir. ncap testine girmemiştir, dolayısıyla ne kadar güvenilirdir tartışılır.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 9

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler