pera su

Durum: 4 - 0 - 0 - 0 - 18.11.2017 01:17

Puan: 4 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

paribu.com

bugün üye olup para yatırdigim site. mobil uygulamasi yok. ama paraniz 5 dakikaya hesabinizda. güvenlik konusunda iyiler. her hareketiniz mesajla telefonunuza geliyor. hatta mobil uygulamamiz yoktur itibar etmeyiniz mesaji bile geldi. menüleri anlaşılır.

whatsapp

mesajlari 160 karakterin dışına taşıyan uygulama. şimdiki gençler çok şanslı. kontur bitecek dertleri olmadan , internet paketleri tükenmeden yazısip konusabiliyorlar. hele de görüntülü konusma özelliği uzaklari yakin ediyor.

xiaomi

ezber bozduran çinli firma. daha once iphone,htc kullanmış bana marka degistirtti. mi 6 modelini ben kullanıyorum, mi 4 u ise anneme aldim. son derece hızlı, çözünürlüğü iyi telefon. mi 6 nin bana göre tek eksisi kulaklık girişi ile şarj girişinin ayni olması. birde kutulardan kulaklık çıkmıyor:( ama memnun muyum evet iyi ki almışım:)

letgo

insanların kullanmadıkları ürünleri satmaya çalıştıkları uygulama. fakat ürünlerin kalite standarti bulunmamakta, kullanışlı ürünler olduğu gibi çöpe atılacak ürünlerde var. cok ölücü şahıslar pazarlık yapıyor. android uygulaması başarıyla calisiyor.
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 4

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler