pepsiadam

Durum: 3 - 0 - 0 - 0 - 29.11.2017 15:46

Puan: 3 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

amazon.co.uk

amazon.com'da temin edilemiyor olarak görünen bir kitabı, 1 dolar + kargo (ki o da uçuk bir rakam değil) bulabildiğim satış sitesidir.

mevzubahis kitapların bir hafta içerisinde ingilitere'den türkiye'ye ulaşması ve kargo dahil 25 liraya mal olan kitabın istanbul'daki bir kitapçıda 150 lira civarında satışta beklemesi de ayrı bir ilginçliktir.

hal böyle olunca, amazon.com'da bulduğunuz bir ürünü bu siteden de bir kontrol etmekte fayda bulunmaktadır.

letgo

ister alıcı ister satıcı olun, karşı tarafın aklı başında olanına denk gelebilirseniz rahat bir şekilde elinizdekini nakde çevirebildiğiniz veya uygun fiyata ihtiyacınız olan bir ürünü alabildiğiniz "değiş tokuş" aracı.

sisteme yüklediğiniz ürün için eğer sabırlı ve soğukkanlı olabilirseniz bir şekilde o aklı başında alıcıyı buluyorsunuz. tabi bunun için bol miktarda "hala satılık mı" şeklindeki otomatik mesaja ve yazdığınız fiyatın onda birini teklif edebilen ölücülere karşı pes etmemeniz gerekebiliyor.

sinir bozucu özellikleri de mevcut, örneğin bir ürün ararken mutlaka konum belirtme zorunluluğunuz bulunuyor. atıyorum adana'dasınız ancak aradığınız ürün belki ankara'da var ancak siz arama konumunu ankara yapmadığınız sürece o ürüne denk gelemiyorsunuz.

ayrıca ürün güncelleme için artık para istemekte. ancak bu sorunun çözümü için ürünün açıklamasında veya fiyatında bir güncelleme yaparsanız ürün yeniden yayınlanıyor. bu da sistemin bug'u olarak dursun bir köşede.

mega holdings

katılımcılarının "go go go mega" sloganıyla 3. sınıf otellerde çılgın attığı, questnet'in abisi, kyani'nin küçük kardeşi tokatlama oluşumu.

kolay yoldan para kazanmak isteyen yurdum insanının, girişte ödediği miktarı çıkartabilmek için altına oluşturduğu üç kola üçer kişi ekleyerek bu sazanları dolandırması gerekmektedir.

nitekim bir avuç açıkgöz haricinde binlercesi yatırdığı parayı çıkaramadan patlamış ve tarihin tozlu sayfalarına gömülmüştür.
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 3

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler