orkun

Durum: 183 - 0 - 0 - 0 - 06.12.2017 14:59

Puan: 218 - Rütbe: ★★

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 19

kobo glo hd

10 aydır aktif olarak kullandığım elektronik kitap okuyucusudur. dahili ekran ışığı oldukça hoş bir özelliktir. pil kapasitesi konusunda ise şarjı yalnızca iki kere bitmiştir. malum bu cihazlar mürekkep ekranlı olduğu için ekran ışığını kapatırsanız ekran hiç pil tüketmeyecektir.

apple

sonradan kullanıcı tarafından ram ve ssd yükseltme yapılabilen son macbook pro olan 2012 retinasız macbook pro'lar 2017 yılında bile karşınıza en çok çıkacak olan modellerden birisidir. ayrıca sahibi olduğum 2012 macbook pro'mu 5 yıl boyunca aktif olarak kullanmama rağmen hâlâ 4-5 saat pil ömrü sunmaktadır.

iphone 5s

yeni gelen ios 11 güncellemesi ile ömrünü tamamlamış telefondur. ios 9'a göre oldukça uzun uygulama açılışı ve geçiş sürelerine sahiptir.
  • /
  • 19
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 183

ekşi sözlük

4 yıl boyunca yazdığım 2016 yılında silik yediğim sözlüktür. ayrıca 1 satoshi bile vermediler. *

localbitcoins.com

sistem güzel ancak bu sistem ile ilgili bir yorumda bulunmak isterim. sakın ama sakın "elimde bitcoin var" deyip sağa sola duyurmayın. elden bitcoin değişimi yapacaksanız avm gibi kalabalık yerlerde değişim yapın. ülkemizde bir iş adamı bu yüzden kaçırıldı ve ne yazıkki serik'de bir gencimiz öldürüldü.

paint

türk internet tarihinin en ilginç fotoşop çalışmalarına imza atmış microsoft'un ücretsiz resim düzenleme ve çizme yazılımıdır.

app store

kredi kartından ani çekim yapmayan, 2,3 uygulama birikince çeken apple mağazasıdır. bu gerçekten de saçma sapan bir uygulamadır. lakin benim kartımın limiti dolduğunda haliyle parayı çekemeyip benim daha önce parasını verdiğim uygulamaların ve müziklerin bile indirilmesine engel olur. 2-3 liralık uygulama ve müzik için kart limiti takip edecek halimiz yok ya.

sha-256

aynı zamanda bankaların kullandığı protokoldür. "bitcoin hacklenince paranızı çalacahlar" kafası yaşayanların 256 bit kırılırsa bitcoin değil tüm dünyada kıyametin kopacağından haberi yok. dünyadaki bütün bilgisayarlar eş zamanlı çalışırsa 10 harflik bir şifrenin sha256 versiyonu zor kullanarak yüzlerce yılda kırabilmektedir.

lumberjack

ortalamanın altında fiyatlara kaliteli ayakkabıları olan bir firmadır. kendilerinden aldığım iki aykkabıda da ne yırtılma, ne renk atması ne de yıpranma görmedim. kendilerinden gayet memnunum.

düzeltme: teknoloji konusunda yazma zorunluluğu unutmam nedeniyle moderatörleri silmeye davet ediyorum. kullanıcılarda ne yazık ki silme butonu bulunmamaktadır.

tesla semi truck

bir tır'a göre oldukça hızlı kalkış yapabilen tabiri caizse drag tırıdır. tabi 40 tonluk bir dorse ile tek şarjda ne kadar gideceği büyük önem taşımaktadır. daha doğrusu rampada 40 tonu çekebilir mi? o bile meçhulken şimdiden kesin konuşmamak gerekir.

vestel

sadece türkiyenin değil avrupanın en büyük televizyon üreticilerindendir. son zamanlarda çıkarılan tv'lerinin kalitesini bayağı arttırdılar. üstelik oldukça kaliteli tv'lerini oldukça uygun fiyatlara sunmaktadırlar.bunun birincil sebebi kendi panellerini üretmeleri, ikinci sebebi de ithalat vergisidir.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler