opethianskies

Durum: 218 - 0 - 0 - 0 - 02.03.2018 11:14

Puan: 385 - Rütbe: ★★

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Moderatör

Müzisyen, gitarist, şarkı sözü yazarı, teknoloji delisi

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 22

telegram

çoğu airdrop'un yayınlandığı kanalları içeren güzel uygulama. sadece cep telefonu numaranız ile kaydolabildiğiniz için, spam hesap üretemiyorsunuz. benim de burada airdropları paylaştığım bir kanalım var. link isteyen pm gönderebilir.

5smining.com

allahın cezası site, zamanında iyimi.com'dan kazandığım 50 dolarlık bitcoinlerimi alıp tozolmuşlardır. artık hiç bir cloud mining sitesine yatırım yapmıyorum. kulağınıza küpe olsun!

coinpot

sürekli binance' a bch gönderdiğim ve mining yaptığım scam olmayan tek sitedir. delikanlı gibi paranızı cüzdanıza 48 saat içinde gönderir. ayrıca 8 adet faucet sitesiyle de güzel bir gelir elde edebilirsiniz.

honeybtc.com

scam olduğunu düşündüğüm sitedir. hatta şunu da 2 defa dolandırıldıktan sonra gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki; tüm cloud mining siteleri scam'dir.
2 adet gerçekten de scam olmayan site var, fakat onların da roı (return on ınvestment) oranları çok düşük. yani paranızı koysanız bile sittinsenede geri alacaksınız. bulaşmayın derim.

coinpot

an itibariyle geri dönmüş güzide site. tüm altcoinler duruyor hiç birşeyin gittiği yok. ponzi diyenlere aldırmayın

bitclubnetwork

profesyonel mining sitesidir. 650 usd ye makina alıyorsunuz ve o makinalar belli bir süre sonrasında tekrar yeni makinalar açıyor. gayet güvenlidir ve güvenilirdir. zaten blockchain sitesinden kazı yapılan siteler arasındaki yerini de görebilirsiniz.

bitcoin

gönlümün efendisi kripto para. arkadaşlar ile yıl sonuna kadar 10000 doları görür derken yıl sonuna kadar sanırım 20000 doları görecek. yok bitcoin çakılacak falan diyenlere aldırmayın alın kenara koyun , onlar ki bitcoin e inanmayanlardandir. vay hallerine.

coinpot

xapo gibi bir cüzdanınız varsa ücretsiz gönderim sağlayan web sitesidir. an itibariyle proxy olmadan browser üzerinden mining yapılamıyor bu bilgiyi de vermiş olayım istedim.

startminer

ponzi bitcoin sitesi. kolaylıkla bitcoin verdiğini iddia ediyor fakat hiç bir zaman ödeme yapmıyor ödeme onayları dedikleri şeyler anlık blockchain sitesinden çekilen veriler inanıp da paranızı kaptırmayın bu gibi sitelere.

duolingo

can sıkıntısından isveççe öğrendiğim dil uygulamasıdır. pratikte aslında çok başarılı olmasına rağmen, bazı aynı anlama gelen sözcük ve kelime gruplarında yanlış cevap verilmiş gibi algılayıp hata vermesi adamı delirtir. bu yüzden bir çok kez silip tekrar geri yükledim.
  • /
  • 22
  • /
  • 14

bitclubnetwork


startminer


moondash.co.in


5smining.com


fflakmining.com


kurzgesagt


eksi seyler


superuser


titanium backup pro


recuva


  • /
  • 14

iyimi.com

bitcoin taleplerinizi, iyimi kullanıcısına bitcoin adresinizi özel mesajla bildirerek yapabilirsiniz. entryleriniz incelenip transfer gerçekleştirilecektir. bir ödeme talep formu da hazırlıyoruz böylelikle daha pratik ve hızlı şekilde transferler yapılabilecektir.

edit: artık ödeme eşiğini geçen üyeler porfil sayfasında görünecek talep butonuna basarak biriken bitcoinlerini talep edebilir.

olan biten

yeni bitcoin kampanyası yolda!
başarılı bir kampanya döneminin ardından yeni bir kampanya hazırlığındayız. birinci kampanyadan edindiğimiz deneyimleri, aldığımız eleştirileri ve gerçekleşen verileri dikkate alarak yeni bir kampanya üzerinde çalıştığımızı bildirmek isteriz.

aynı zamanda site altyapısını bitcoin kampanyasına uyumlu hale getirmek için aşağıdaki değişiklikleri yapıyoruz:

* kazançlar anlık olarak yazarların profil sayfasında görülecek (sadece yazar görebilir).
* aldığınız tüm ödemeler profil sayfanızda ayrı bir bölümde listelenecek (sadece yazar görebilir).
* ödeme talepleri de artık profil sayfanız üzerinden yapılacak.

bizi takipte kalın.

olan biten

sevgili ve saygıdeğer yazarlarımız,
sözlüğümüz bu gün itibariyle 1. ayını doldurmuş bulunuyor, başarılı bir kampanya döneminin ardından birinci bitcoin kampanyamız (19.11.2017 00:10 tarihi ve #5189 entry numarası itibariyle) sona ermiştir. çok kısa sürede çok hızlı bir büyüme ile 500 yazar, 2000 başlık ve 4900 entry sayısına ulaşmış bulunuyoruz. sizlerin de desteğiyle hızla büyümeye devam ediyoruz. şu ana kadar girilen entrylerden onaylananlar ve ödemeye hak kazananların ödemeleri yarın gün içinde tamamlanacak olup herhangi bir hak kaybı yaşanmayacaktır.

ödeme taleplerinizi https://www.iyimi.com/uye/defterdar.html @defterdar rumuzlu üyeye bitcoin adresinizi göndererek yapabilirsiniz. eğer daha önce iyimi kullanıcısına ödeme talebi yaptıysanız tekrardan ödeme talebinde bulunmayınız.

bu güne kadar sizlerden çeşitli kanallarla olumlu olumsuz birçok görüş ve öneri aldık. hepsini dikkate alıyoruz ve bunlarla ilgili çeşitli altyapı değişiklikleri gerçekleştireceğiz. aynı zamanda daha verimli, kaliteli içeriği ön plana çıkaracak ve yazarlarını daha fazla ödüllendirecek bazı değişiklikler planlıyoruz.

bu ana kadarki katkılarından dolayı tüm yazarlarımıza teşekkür ederiz. daha iyi bir sözlüğü beraber kurabilmek, daha kaliteli içeriği beraber üretebilmek ve yeni kampanyalara olanak sağlayabilmek için katkılarınızın devamı önemlidir.

tekrar teşekkürler.

not: 26/11/2017 tarihine kadar talep edilmeyen bitcoinler geçerliliğini yitirecektir.

Toplam entry sayısı: 218

freebitco.in

şurada harcanacak vakit pek tabii ki de güzide sitemiz iyimi.com'da harcanıp da daha fazla bitcoin kazanıp hem de teknoloji kullanıcılarına faydalı olunabilir. ayrıca o kadar bitcoin kazanmak için bu sitede uğraşmaya değmez. piyango olayı da sizin gibi düşünüp bu işe girişenlerin sayısını toplarsak eğer, sayısal lotoyu kazanma imkanınız piyangoyu kazanmaktan daha yüksektir. dolayısıyla iyisi mi sayısal oynayın. *

iyimi.com

çevremdeki herkese söylediğim , arkadaşlarımın da burada olmalarını beklediğim güzel teknoloji platformu. bundan bir kaç ay önce sözlük olarak değil de forum olarak bir teknoloji platformu oluşturma çabasındaydık dh'den ayrılan arkadaşlarla. ama bu format gerçekten çok iyi düşünülmüş, güzel bir zeka ürünü. severek yazıyor, çevremize yayıyoruz.

kickstarter

yeni teknolojik ürünlere imkan tanıyan, üyelerinin bağış toplamasıyla finansman sağlayan teknolojik icat sitesidir. düşündüğünüz ve hayata geçse çok iyi olurdu dediğiniz bir fikriniz varsa bunun için sadece imkan istiyorsanız bu site tam size göre.

http://www.kickstarter.com

iyimi.com

iyimi.com sayesinde bitcoin yatırımına başladım. hem de cebimden tek kuruş çıkmadan. kazandığım bitcoinleri mining sitelerine yatırdım ve kazanmaya başladım. iyi ki böyle bir oluşum var. iyi ki buradayız. çevremdeki herkese iyimi.com'a üye olmalarını tavsiye ediyorum.

avea

rezil bir firma. ben böyle rezillik görmedim, kullanamadığım mobil modem internet için para 3-4 ay para istediler üstüne üstlük bir de cayma bedeli ödedim sözleşmeyi feshedince, türk telekom'a satılınca biraz düzeldi mi bilmiyorum ama sırf şu sebeplerden dolayı türk telekom ya da başka bir operatörü kullanmam. *

iphone 7 aux

yanında verilen lightning to aux aparatıyla, kulaklıkları çöp etmekten kurtulabilirsiniz. ama aynı anda şarj edip müzik dinlemek isterseniz o iş yaş. ha diyorsanız ki illa ben aux girişini geri istiyorum, aşağıdaki videodaki arkadaş bunu deneysel olarak çalışmış ve başarmış.

swatch

orta kalite fiyat performans ürünü saatler üreten isviçre saat markası. oldukça şık görünen saatleri vardır. hem spor, hem de klasik modelleriyle hemen hemen her büyük avm de standını görebilirsiniz.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler