numlo

Durum: 20 - 0 - 0 - 0 - 18.11.2017 19:42

Puan: 24 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 2

itü çekirdek

yeni girişimlerin elinden tutan ve büyüme yolları boyunca onlara destek olan oluşum. size çeşitli tavsiyeler verip, fikrinizde ne gibi değişiklikler yapmanızın sizin için daha iyi olacağını söylüyorlar. eğer aşamalarda başarı sağlar ve ilerlerseniz de sizi yatırımcılarla buluşturuyorlar. eğer sizin de hayata geçirdiğiniz veya geçirmek istediğiniz iyi bir fikriniz varsa kesinlikle başvurmanızı öneriyorum.

msn messenger

çocukluğum bu programla geçti ve bilgisayar bağımlısı asosyal bir insan olarak da onunla büyüdüm diyebilirim. mesaj gelince ve oturum açınca çıkan sesler bile hala kulağımda. arada emojilerine internette rastlamak bile büyük bir heyecan uyandırıyor. durum yazmak, ardarda oturum açmak, titreşim göndermek hepsi farklı bir deneyimdi. keşke hiç bitmeseydi.

tesla

hem göze hoş gelen şık tasarım modelleriyle hem de güçlü teknolojisiyle beni kendilerini hayran bırakan elon musk tarafından yönetilen araba markası. her ne kadar maddi durumum ürünlerinden almaya yeterli olmasa da haberlerini takip edip videolarını izlemek bile büyük bir haz veriyor.

trivago.com

bir ara girdiğimiz her internet sitesinde sağdan soldan reklamları çıkıyordu. uzun bir süre de reklamı televizyon kanallarında devam etti. o kadar fazla izledik ki eminim çoğu insan reklamda geçen replikleri bile ezberlemiştir. evet reklamın iyisi kötüsü yoktur derler ancak bu kadar sinir bozucu bir pazarlama çalışması acaba kendilerine fayda sağlamış mıdır?

gomplayer

şık arayüzü ve stabil işleyişiyle vazgeçemediğim video oynatıcı. windows'un kendi medya yazılımındansa böyle stabil çalışan programları kullanmak hem bilgisayarı rahatlatıyor hem de kullanım açısından çok daha rahat oluyor. çoğu codec'i desteklediği gibi hepsine de internetten kolayca erişmek mümkün.

bitaksi

geç saatte biten ve kalabalık etkinlerin çıkışında (maç,konser vs) oldukça işime yarayan uygulama. toplu taşıma bittiği için insanların taksiye mahkum kalması ve o kadar kalabalığın arasından taksi bulmanız da çok zor olduğu için bitaksi'den tek tıkla bulunduğunuz konuma taksi çağırabilirsiniz. yolculuk deneyiminizi ve şoförleri puanlayabilmeniz ise oldukça güzel bir özellik olmuş.

uzmantv

spordan teknik konulara, sağlıktan cinselliğe kadar her konuda kafanızdaki sorulara yanıt bulabildiğiniz eğitici video sitesi. eminim ki çoğu kişi de yaptıkları günlük google aramalarında sık sık bu siteyle karşılaşıyordur. bazı konularda hakikaten alanındaki uzman kişiler tarafından çekilmiş videolar yer alsa da, bazı konularda ise izlediğiniz videolar aradığınız cevap için yeterli olmayabiliyor.

getir.com

fiyatlar dışarıdaki ortalama bir markete göre az buçuk pahalı. ancak evden çıkmaya üşendiğiniz veya acil ihtiyacınız olduğu anlarda ilaç gibi oluyor. genellikle teslimat 5-10 dakika arasında gerçekleşiyor ve henüz bu süreyi geçtiğiniz görmedim. üstelik sık sık düzenledikleri farklı kampanyalar ve promosyonlar sayesinde çok uygun fiyatlara alışveriş yapabiliyorsunuz. tek isteğim getirme sınırı olan 20 liranın kaldırılması.

sinemalar.com

izleyecek film ararken her zaman ziyaret ettiğim site. o kadar alıştım ki her ne kadar imdb gibi bir gerçek de olsa sinemalar.com'suz yapamıyorum. filmin aldığı puanı ve yapılan yorumları okuyup filmler hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz. ayrıca yanda çıkan benzer film önerileri sayesinde beğenebileceğiniz onlarca film bulmak çok kolay.

whatsapp

artık hayatın her alanına giren onsuz yapamadığımız anlık chat uygulaması. zaman zaman sağlam rakipleri çıksa da hiçbir zaman yıkılmadı ve gücüne güç katmayı başardı.

ıos 11 güncellemesinden sonra uygulamayı yukarı kaydırarak kapattığınız takdirde bildirimlerin arada gelmediği oluyor. bu sorunun da bir an önce çözülmesi dileğiyle.
  • /
  • 2
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 20

uzmantv

spordan teknik konulara, sağlıktan cinselliğe kadar her konuda kafanızdaki sorulara yanıt bulabildiğiniz eğitici video sitesi. eminim ki çoğu kişi de yaptıkları günlük google aramalarında sık sık bu siteyle karşılaşıyordur. bazı konularda hakikaten alanındaki uzman kişiler tarafından çekilmiş videolar yer alsa da, bazı konularda ise izlediğiniz videolar aradığınız cevap için yeterli olmayabiliyor.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler