nebula

Durum: 8 - 0 - 0 - 0 - 14.11.2017 20:08

Puan: 8 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

asus

önceki cep telefonumun markasıdır. asus zenfone 2 kullandım bir buçuk sene. malzeme kalitesi, yazılım ve donanım konusunda ortalama bir kullanıcıyı fazlaca memnun edecek bir marka. fakat kullandığım telefonun tek sıkıntısı bildirim gelme sorunuydu.

iyimi.com

kullanıcı yorumlarını sözlük ortamına taşıma fikri mükemmel. zaten en kaliteli içerikler sözlüklerde bu nedenle düzenli bir son kullanıcı bilgi paylaşma platformunu sözlüğe taşımak ürünler hakkındaki yorumlar konusunda e-ticaret sitelerinin yaptığı hilelerinde önüne geçecektir. yayılabilirse ürün gamı genişler ve zamanla en çok tıklanan siteler arasına bile girebilir.

elon musk

adı şu aralar çok sık anıldığından kendisinin amerika'nın bir projesi olduğuna dair düşünceler ortaya çıktı fakat adamın gençliğinden bu yana giriştiği bütün işlerde başarılı olması bu iddiaları çürütüyor bence. firma kurup büyütüp satıyor adam. güneş enerjisi konusunda yapmaya çalıştıkları ise tam bir dahi olduğunu gösteriyor.

ethereum

uzun süredir yerinde sayan etherium son zamanlarda bitcoin ve bitcoin cash arasındaki savaştan kaçanların yeni para birimi olmaya aday. daha iki gün önce 300 dolar civarındayken şu an 330 dolar seviyesinde.

spotify

aylık 14 tl'ye kullanmaktayım. ses kalitesi bakımından youtube gibi platformlara fark atmasına rağmen çeşitlilik anlamında pek bir şey sağlamamakta. yani bir şarkının en güzel kaydını spotify'da bulmak çok kolay değil. özellikle konser kayıtlarının artması gerektiğini düşünüyorum.

bitcoin

geleceğin para birimidir. adı değişebilir, bircoin, bitcoin cash veya stratis olabilir fakat gelecekte normal paraların yerine geçecektir. ben de kısa zaman önce yatırım yapmaya başladım bitcoin ve altcoinlere. şu anki tek sorun aradan banka gibi aracı kurumları çıkartmayı hedefleyen bitcoinin kendi para birimini aracı kurumlar aracılığıyla satmasıdır. hardware cüzdanlar yaygınlaşmaya başladığı zaman gerçek değerini bulacaktır.

xiaomi 10000 mah powerbank

iki adet almıştım zamanında dönüşümlü kullanıyorum. bir seyahate çıkacağım zaman şarj edip yanıma alıyorum ve 2 gün boyunca şarj sıkıntısı yaşamıyorum. 8 saat gibi bir sürede şarj edilebilir ve 3000 mah'lık bir bataryayı 3 defa tam olarak şarj edebilir.

windscribe

ilk kullanmaya başladığım zamanlarda gayet hızlı çalışan fakat bir süre geçtikten sonra ciddi anlamda yavaşlayan vpn programıdır. gerçi bu sonradan yavaşlama olayı bütün vpn programlarına mevcut sanırım. pro sürümünde böyle bir sorun olup olmadığı hakkına bir fikrim yok açıkçası
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 8

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler