nebuch

Durum: 15 - 0 - 0 - 0 - 02.12.2017 11:39

Puan: 19 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 2

amazon

önümüzdeki yaz (bkz:amazon türkiye)’nin açılacağı haberleriyle sevince boğan firmadır. temmuz ayı kesin tarih olarak veriliyor. açılsa da kindle’ları vergi ve diğer gereksiz yükler olmadan ucuza alsak diyorum. türkiye’deki e-ticaret sitelerinin hali ortada.

dealextreme.com

aliexpress ve diğer toptan fiyatına perakende satan çin alışveriş firmalarının ilk başarılı örneklerindendir. 1 dolara usb bluetooth adaptörünü hangimiz almadık? hala da sistem olarak iyi çalışıyor gibi ama toptancılarla anlaşıp onlara ürün girdirmek yerine kendi anlaştığı belirli ürünleri stoktan gönderdiği için ürün çeşitliliği olarak geride kaldı. sanırım buradan kaybetti.

alibaba.com

aliexpress kurulmadan önce toptancılarla yazışarak tek ürün getirttiğim sitedir. ödeme konusu zorluk çıkarabiliyordu ancak toptancılar dönem iyi insanlardı. sonra free shipping mottolu dealextreme ortaya çıktı ve paypal’da parası olan her türk genci bir şeyler almaya başladı. bu başarının hemen ardından aliexpress’le tanıştık. hala arada girer bir şey beğenirsem alırım. turkey post ürünler de var artık. ptt çin’de gümrük işlerini daha hızlı halledebilmek bir şube açtı. böylece 2 hafta içinde ulaşmış oluyor. diğer ücretsiz gönderilerde 2 haftada genelde ülkeye giriş yapmış oluyor.

samsung e250

ailedeki tüm yaşlılar bu telefon ile o eski nokia marka kamerasız telefonları bırakıp buna geçmişlerdi. kendisi iphone öncesi türk toplumunda bir telefon devrimidir gerçekten. üzerine tez yazılır. dedem bile almıştı varın siz düşünün.

ios için garageband

birçok methiyeyi haketse de gitar takıp kayıt alma konusunda eksikleri çoktur. tam verim veremiyor ve bazen sesleri üst üste kaydediyor. ancak digital olarak müzik yapma konusunda üstüne yok tabi.

satoshi nakamoto

elon musk geçen attığı bir tweet ile kendisi olmadığını açıklamış. elbette ikna olmadık. kendisinin makalesine şu linkten ulaşabilirsiniz.
https://bitcoin.org/bitcoin.pdf

mount & blade

bannerlord’u 2012’den beri bekliyorum hala net bir gelişme yok. ha sevmiyor muyuz? hastasıyız. ilk oyun daha 0.606b betasında iken başlamıştım. o sıralar daha hilesi yok hurdası yok. her yere düz gidiyorsun. zendar’a korsan satıp para biriktiriyorsun. tuz madenine kara şövalyelere yakalanmadan gitmeye çalışıyorsun. rpg olarak daha içine çekmişti. bir de daha küçüktüm tabi. sonra warband ile de çok vaktimi yedi. az mı kendi krallığımızı kurmadık ya da taht davasında diğerlerine yardım etmedik. ne zamandır oynamadım. dur indirip güncel senaryolara bakayım. :)

letgo

hiç memnun değilim kendisinden. şimdiye kadar onlarca ilan koydum. genelde sahibinden.coma da koyuyorum. paralel giriyorum yani ilanları. letgo’da şimdiye kadar bir tanesini satamadım. anca fava atıyorlar sinirim bozuluyor. eşyaları satmadım da değil. diğer siteden elimden çıkardım. çok eksiği var gerçekten.

segwit2x

iptali ile son dönem bitcoin borsalarını çokça dalgalandırmış hard forktur. şubat’a ertelendiği söyleniyor.

quora

bir dönem gündemi yahoo answers minvalinde komik soru ve cevaplarla doluydu. onun dışında aradığınız bir çok konuda istediğiniz cevaplara ulaşabilirsiniz.
  • /
  • 2
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 15

letgo

hiç memnun değilim kendisinden. şimdiye kadar onlarca ilan koydum. genelde sahibinden.coma da koyuyorum. paralel giriyorum yani ilanları. letgo’da şimdiye kadar bir tanesini satamadım. anca fava atıyorlar sinirim bozuluyor. eşyaları satmadım da değil. diğer siteden elimden çıkardım. çok eksiği var gerçekten.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler