nbau

Durum: 9 - 0 - 0 - 0 - 04.12.2017 15:49

Puan: 9 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

sony cyber-shot wx80

wx serisinin fiyat/performans oranı en yüksek kompakt makinesidir. wireless ile cep telefonunuza çektiğiniz fotoğrafları aktarma yenetiğine sahiptir. 16.2 mp exmor r cmos sensör ile başarılı bir performans sunmaktadır.

sony wx 50

kompakt makine kategorisinde tek geçtiğim seridir. küçük, her türlü işin üstüsünden gelen, dayanaklı bir makine. 16.2 mp exmor r cmos sensör ile çok başarılı bir performansı bulunmaktadır.

samsung galaxy note 5

hızlı şarj desteği bulunmaktadır. kendi deneyimlerimden yarım saat şarj ile yaklaşık %40 şarj alabilen bir telefondur kendileri. ama memorycard takılmaması beni her zaman üzmüş, note2 benzeri bir aşk yaşamamızı engellemiştir.
https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-note-5.html

samsung galaxy note 2

yılların eskitemediği bir canavar. her türlü kötü kullanıma direnen bir telefon. ilk piyasaya çıktığında heves edip ilk alanlardandım. çoğu arkadaş tepsi gibi espirisi yapıp, sonra bu telefondan nerden alabilirim diye sinsi sinsi yanaştılar yanıma :) yılların dostluğu note 5 ile sonlandı. note 7 de patlamasaydı iyiydi, halen gözüm o telefonda kaldı.
https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-note-ii.html

nvidia geforce gtx 1050

1080p çözünürlükte oyunlar oynayan insanlar için fiyat performansı kartıdır. kişisel olarak dota 2 de ortalama 100 fps alıyorum.(vulkan api desteği ile) alırken beklentim düşüktü, ama fazlasıyla karşıladı.

hepsiburada.com

yıllardır alişveriş yaptığım ve büyük çapta sorunlar yaşamadığım bir site. mini çakallıkları yok mu her site gibi var. cuma indirimi sonrası, sipariş iptal işlemi site üzerinden çalışmıyordu. illa çağrı merkezine arıyacaksınız. sorduğunuzda sistem güncelleniyor diyorlar. böyle konuşarak kendi kalitelerini düşürüyorlar haberleri yok.

logitech m705

memnun kalmadığım mouse. ergonomik olarak orta noktada bulunan roller ayar tuşu çok rahatsız edici. ayrıca farenin alt yüzeyinde bulunan lazer sensörü sol üst bölümde yer alması, yüzey değişimlerinde farenin saçmalamasına neden olabiliyor. tek güzel yani uzun pil ömrü. bu paraya daha kaliteli ürünler alabilirsiniz.

iota

microsoft, ıota ve fujitsu’nun da aralarında bulunduğu şirketlerden nesnelerin interneti için kripto para odaklı pazaryeri kurmayı planlıyor. arkasında büyük firmalar bulunan ıota an itibariyle bir haftada %61 yükselerek 1,41 usd'den işlem görmektedir.

dota 2

dota ismi bir kısaltma olup, oyunun tam ismi "defence of the anchients" dır.
dota, warcraft 3 oyunu üzerine ıcefrog isimli tasarımcı tarafından yazılmış bir mod iken oyunun popülerliğinin çığ gibi büyümesi ile valve(ünlü oyun platformu steam platformunun sahibi) firması ıcefrog ile anlaşarak 9 temmuz 2013 tarihinde dota 2'yi piyasaya sürülmüştür.
dota, moba türünün ilk örneğidir.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 9

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler