naberlan

Durum: 5 - 0 - 0 - 0 - 29.11.2017 19:52

Puan: 5 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

ethereum

son 7 günde yüzde 36 değer kazanan para birimidir.altyapısı ile geleceğin internetin içerik para ödeme para birimi olabilir. bitcoine göre daha hızlı ve daha az maliyet ile transfer edilebiliyor.

dji s1000

dji firmasının 2014 yılında duyurduğu artık ömrünü doldurmakta drone. yıllarca piyasayı domine eden çıktığı dönemde büyük satış oranları yakalayan bu 8 kollu oktokopter 12 kiloya varan taşıma ağırlığı ve mark 4 ve gh4 gimball desteği ile hala sektörde hizmet veriyor. yalnız 2. eli ölü gibi. phantom 4 ve inspire serisinden sonra tahtı sallandı. dji matrice ile birlikte tamamen yerini kaybetti.

e-devlet

ilgilenenler için en güzel tarafı, ki bu özellik yeni eklendi, kültür bakanlığı sinema destek başvurularını buradan gerçekleştirebiliyorsunuz. eskiden bir sürü evrak ve formla sıra beklerken artık bir kaç tık ile sinema, belgesel ve kısa film başvurularını yapabiliyorsunuz. arama kısmına sinema destek yazmanız yeterli.

idefix.com

düzenli olarak alışveriş yaptığım site. gönderimleri biraz düzensiz. bazen ertesi gün gelen kargo bazen 1 hafta boyunca gelmiyor. 50 tl altı alışveriş için ankara'dan 4.5 tl kargo parası alıyorlar.

canon 5d mark 4

piyasayı domine eden full hd video çeken mark 2 ve mark 3 modelinden sonra 4k video performansı ile ortaya çıktı. ancak bu sefer rakipleri daha yüksek dinamik aralıklar sağlayan sony a7s2 ve panasonic gh5. bu iki makina bit değerleri ve log çekim modları ile 1 adım önde.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 5

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler