mütehassıs

Durum: 7 - 0 - 0 - 0 - 01.12.2017 13:48

Puan: 11 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

cyka blyat

sayesinde cyka'nın "sürtük" değil, "kancık it yavrusu" olduğunu öğrendiğimiz söz öbeği. 30 yıllık rusum böyle ızdırap görmedim. teknoloji konuşulan bir platformada bilip bilmeden ahkam kesenlere mi üzülsem, böyle bir başlığın içinin sallamasyon bilgilerle doldurulduğuna mı üzülsem bilemedim.

ekşi sözlük

18 yıldır yazarların, ruhlarını, hayal güçlerini, düşüncelerini, dramlarını, üzüntülerini, sevinçlerini pazarlayarak tepedeki yöneticilerine milyonlarca tl para kazandıran oluşum. ha birde en ufak bir sorunda yazarlarının tüm bilgilerini kamuoyuyla paylaşmaktan çekinmez, arkasında durmaz, mide bulandırıcı.

spotify

sanırım 4-5 sene gibi bir süredir üyesiyim, 5 arkadaşım ile beraber aile paketimiz var ve aylık 3 tl gibi bir ücrete uygulamaya sahip olabiliyorsunuz. beni kendisine bağlayan temel özelliği aslında haftalık keşif gibi, sizin dinlediğiniz şarkılardan ilham alarak beğenebileceğiniz haftalık bir liste hazırlaması. bunun yanına sanırım 1 ay gibi bir süre önce yeni müzik radarı koydular, o da hemen hemen aynı işlevi yerine getiriyor. podcastlarını, radyosunu kullanacak pek vaktim kalmıyor lakin pocket cast üyeliğim varken, spotify biraz eksik kalıyor gibi. ama önemli değil, her haliyle seviyoruz onu.

amazon

ne kadar büyük bir firma olduğunun açıklaması aslında jeff bezos'un şuan halihazırda dünyanın en zengin adamı olması olabilir. şirketin işleyişinde akıllı teknolojilerin tamamımın kullanılması, kendileri de piyasaya satıcı olarak girerek amazon kindle, alexa gibi daha şimdiden efsane olmaya aday ürünler çıkarmaları amazonu e-ticaret siteleri arasında eşsiz kılmaya yeten ufak detaylar sadece. ağustos 2018'de de türkiye'ye gelmeleri bu başarının mimarisinin ne kadar değerli olduğunu bir kez daha ispatlıyor.

telegram

bana göre dünyadaki en iyi haberleşme programı, üstüne yok onu geçtim yanına yaklaşabilen dahi yok. telefon uygulamasına ayrı, masaüstü uygulamasına ayrı, tarayıcı eklentilerine ayrı ayrı hastayım. sırf türkçe değil diye kullanmayan onca insanı görünce üzülsem mi sevinsem mi bilemiyorum lakin, whatsapp ve gmail gibi güvensiz zımbırtıların yerine telegram, protonmail gibi baştan uça kriptolu şifrelenmiş uygulamalar kullandığım için çok mutluyum.

xiaomi

teknoloji dendiğinde aklıma gelen ilk firma. öyle hızlı ve öyle bir güzel büyüyorlar ki önümüzdeki 5 sene içinde apple ve samsungun tahtına oturmamaları içten bile değil. şuan hali hazırda xiaomi mi5 telefonlarını 1.5 yıldır kullanmama rağmen ve şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamamam sayesinde bir kat daha hastası oldum kendilerine, elime biraz daha para geçtiği taktirde kendilerinin mi mix2 modellerine talibim.

iyimi.com

ekşi sözlükteki hesabımındaki entrylerimi, ki bu entrylerin neredeyse tamamımın özenle yazılmış benim için çok çok kıymetli entryler olması ve ekşi sözlükte maddi ve manevi hiç değer görmemesi sonucunda yazar olarak kaydolduğum sitedir. hoşçakal ekşi, hoş geldin iyimi :)
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 7

cyka blyat

sayesinde cyka'nın "sürtük" değil, "kancık it yavrusu" olduğunu öğrendiğimiz söz öbeği. 30 yıllık rusum böyle ızdırap görmedim. teknoloji konuşulan bir platformada bilip bilmeden ahkam kesenlere mi üzülsem, böyle bir başlığın içinin sallamasyon bilgilerle doldurulduğuna mı üzülsem bilemedim.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler