mühendiskafası

Durum: 20 - 0 - 0 - 0 - 08.01.2018 16:46

Puan: 19 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 2

cloud mining

cloud mining işi bu sıralar girmeyi düşündüğüm iştir. ben yatıyım başkaları çalışsın mantığıdır. yatırım yapıyorsunuz başka bişeye karışmıyorsunuz gayet mantıklı değil mi :) hashflare sitesi hakkında hiç olumsuz bir yorumla karşılaşmadım ufak bir yatırımla başlayacağım bakalım neler olacak.

shitcoin

bence artık bu işin değersizi değerlisi kalmadı arkadaşlar. benim şahsi fikrim ilerde tamamen dijital para birimleri kullanılacak. belki şuan adını sanını duymadığımız coinler alıp başını gidecek bitcoin buna en güzel canlı örnektir.

ısıtmalı mont

geçenlerde haberlerde denk geldiğim süper buluş bence . gerçekten çok iyi düşünülmüş bir inovatif ürün. görür görmez benim aklıma gelmişti dedim :) tabi ülkemizde bu ürün tutar mı bilemem ama bazı insanların farklı düşünüp bunu hayata geçirmesi insanı sevindiriyor.

lg g4

benimde 2 yıldır kullandığım lg ürünü. etrafımda çoğu kişiden telefonun bir anda kapanıp tekrar açılmadığını duydum. hergün korkuyla bakıyorum telime :)

dogecoin

kesinlikle doğru bir hamle yapmışsın eğer 2000 adedine çok bir meblağ vermediysen tabi.
bu aralar bende böyle bir yatırım yapmak istiyorum fakat hangi coini alacağım buna karar veremiyorum.

çorum kaloriferi

çalışmakta olduğum firmanın servisine takılalı 1 hafta olmuş mucize buluştur. kimilerini memnun kimilerini rahatsız eder kendisi. serviste hergün üşüyoruz donuyoruz kaptan diye bağıran adamlar şimdi abi şunu biraz kapat gözünü seviyim demeye başladı. bu alet tam 2 ucu oklu değnek :)

tesla

elon musk diye bir dahinin sahibi olduğu araba üreten firmadır. elektrikli araçların consept videoları nette dönmeye başladığında izlerken ağzımın açık kaldığını hatırlıyorum. ilerde eğer uçan arabalar olacaksa ki olacak bence bunu ilk yapacak adam elon musk abimizdir. çünkü adamın vizyonu dünyanın çok ötesinde.

toyota corolla e120

1 ay önce sahiplendiğim japon makinesi. bu arabayla yeni tanışmış olmama rağmen daha önce neden sahip olmadığım için kendime kızdığım olmuştur.
araç alım satım dünyasında "pıtır pıtır" diye bir terim vardır bilenler bilir. tam da bu terimi hak eden bir araçtır yani benim makine öyle diyelim. kullanıcı arkadaşlar varsa yorumları bekliyorum.

bitcoin

sanal para işleriyle ilgilenen arkadaşlardan yatırım tavsiyesi beklediğim sanal paradır. bundan 5-10 yıl sonra tamamen sanal para devrinin başlayacağı kanaatindeyim. bu belki bitcoin olmaz başka bir para olur ama olacak inanıyorum. bu tarz sanal paralar nasıl oluşturulur bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

nikon coolpix p900

bundan bir tane sahip olabilmek için para biriktirdiğim (çıktığı günden beri fiyatı hiç azalmıyor ) efsanevi zoom yapabilen alet. üstelik sonuna kadar zoom yapınca bile görüntü kalitesi çok bozulmuyor. adamlar yapmış abi dedirtiyor resmen. test videolarını izlemenizi tavsiye ederim izledikçe yuhhh bu kadar da olmaz diyeceksiniz.
  • /
  • 2
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 20

nesine.com

2006 yılında kurulan milli piyango idaresinin yasal elektronik bayisi olan şans oyunları sitesidir. iddaa tarafında kupondaş özelliği sayesinde kuponların paylaşıldığı platform vardır.aynı zamanda birçok maçı canlı olarak vermektedir ki bu çok büyük bir artı özelliktir.

iota

tangle altyapısıyla çalışan ileride bitcoinin pabucunu dama attıracağı öngörülen coin. bugün bosch firması çalışanlarının maaşlarını iota olarak ödeme yapacak diye bir haber okudum ne kadar doğrudur bilemem ama bu tür haberler çıktıkça ele avuca sığmaz bir coin olur kendisi.

binance.com

dünya çapında sanal para borsasıdır. neredeyse bütün coin ve altcoinler ile işlem yapmanıza olanak sağlar.kayıt olurken qr kodu kısmında çok problem yaşamıştım ama sonunda hallettim. ayrıca bu site çeşitli kullanıcı dostu programlar barındırıyor bünyesinde. bana göre en güvenilir sanal para borsasıdır zira bu sitenin çökmesi kapanması demek bitcoin borsanının bitmesi demektir.

audi

audi amblemi şu şekilde ortaya çıkmıştır:
1932 yılında audi, auto union’u oluşturmak üzere horch, dkw ve wanderer şirketleri ile birleşti. auto union kullandığı birbirine bağlı dört halka da bugün audi’nin logosu olarak kullanılmaktadır.
benim için her zaman bmw ve mersonun bir tık ötesinde olan tank gibi markadır kendisi.

cloud mining

cloud mining işi bu sıralar girmeyi düşündüğüm iştir. ben yatıyım başkaları çalışsın mantığıdır. yatırım yapıyorsunuz başka bişeye karışmıyorsunuz gayet mantıklı değil mi :) hashflare sitesi hakkında hiç olumsuz bir yorumla karşılaşmadım ufak bir yatırımla başlayacağım bakalım neler olacak.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler