midnight purple

Durum: 3 - 0 - 0 - 0 - 03.11.2017 12:02

Puan: 3 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

hp pavilion m9000

2007 senesinde aldığım ve 10 yıldır kullanmakta olduğum emektar bilgisayarım.

media oyuncakları o yıllar için bulunmaz bir nimetti. media kumandası, çoklu kart girişleri, 4 usb 2.0, media drive, çoklu hdmi girişleri ve 500 gb hard disk. hp o yıllarda sanki bu bilgisayarı film stüdyoları için yapmış gibiydi. en azından o senelerde fotoğraf makinelerinin dijitalleşmekten bambaşka bir boyuta ulaştığı, 8 gb micro sd kartların bile yetersiz sayıldığı bir dönemde 500 gb bir hard disk şu an için pek bir şey ifade etmeyebilir.

kasanın ön yüzündeki çift soluk ledli hp logosunun altında bulunan medya yedekleme butonu tek tuşla ve yeteri kadar sabit alanla tüm sistem dosyaları ve kişisel dosyaları istediğiniz herhangi bir diske yedekleme imkanı sunuyordu.

beni 10 senedir yolda bırakmayan emektar dostuma sevgilerle...

sony mdr-ex15

sony'nin giriş seviyesi bir kulaklığı.
50 lira gibi bir fiyata sahip olmasıyla aylık kullan-at kulaklık vazifesi için alıp daha sonra da bağımlı olduğum bir ürün.

artıları: silikon başlıkları tutan malzeme başlıklardan çok zor ayrılıyor. bu da spor, yürüyüş ve yataktayken silikonların çıkmasını engelliyor. kablo kalitesi ve yalıtımı üst seviye markaların giriş seviye ürünleriyle hemen hemen aynı kalitede. öyle ki kablo kopsa bile maket bıçağıyla tellere ulaşmak için biraz güç uygulamanız gerekiyor. jak girişinin l şeklinde olması jak girişinin kopmaya veya deforme olmasına engel oluyor. bass ürünü olduğunu söylemek diğer segment kulaklıklara hakaret olsa da ben iyi bir bass performansı çıkardığını düşünüyorum. akustik olarak da üzüntüye uğratmıyor.

eksileri: tiz ve mid penceresinden baktığımız zaman çok büyük kayıplara sahip olduğu söylenebilir. detayların birçoğu kayboluyor. zaten bu fiyatlardaki bir kulaklıktan beklenen de budur. hayal kırıklığı yaratmayacak şekilde tiz performansı olsa da tizler çok etkisiz. mikrofon ve çağrı cevaplama kontrollerinin olduğu plastik yapı çok dayanıksız. ve o kutuya girip çıkan kablolar bir süre sonra temassızlık yapıyor.


sonuç: 50 liraya alınabilecek birkaç kulaklıktan birisi. beklentileri fazla tutmak gereksiz olduğundan sizi üzmeyecek bir kulaklık.

spigen tough armor

iphone se'de kullandığım spigen'in en sağlam kılıflarından biri.


artıları:
anten çizgilerinin bulunduğu kısımda bulunan sert ve kalın plastik yapı sayesinde telefon düz bir zemine ekran üstü düşse bile takoz görevi görüyor. bu da şansı tamamen ekran koruyucu filmine bırakmıyor. telefonun kasasının ortasında bulunan ve diğer malzemeye oranla daha yumuşak ve elastik olan kısım ise pürüzlü yüzeylere düşüşte tam koruma sağlıyor.

eksileri: apple logosunun bulunduğu kısımda herhangi bir koruma olmaması çok estetik durmuyor. yatay olarak dikey bir cismin üzerine düştüğü zaman kasaya zarar vermesi ihtimaller arasında. ses kontrol ve düzey tuşlarının olduğu plastik parça 8 aydır bir sorun çıkarmadı ama zamanla deforme olması ve sorun çıkarması olası.

sonuç: f/p olarak güzel bir ürün. halihazırda iphone 5 kasasına sahip bütün cihazlarda kullanılabilir.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 3

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler