michael scofield

Durum: 14 - 0 - 0 - 0 - 17.11.2017 01:28

Puan: 14 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 2

turing testi

alan turing tarafından yapay zekanın gerçekten düşünüp düşünemediğini kontrol edilebilmesini sağlayan test.
turingi anlamak istiyorsanız size 2 film önereceğim.
1.enigma
2.transcendence

e-sigara

gerçekten sigarayı bıraktıyormu evet e sigaraya kendine bağımlı yapıyor mu evet
burada insana olan fayda ve zararlarından bahsedeceğim
1.kesinlikle sabah kalktığınızda ağzınızda oluşan kötü kokudan ve ciğerinizde hissettiğiniz acıdan kurutuluyorsunuz.
2.likitlerden aldığınız tat zevki sigaradan daha fazla ve zevkle içiyorusunuz.
3.nikotin ihtiyacınızı karşılıyor.
4.sigaradan kesinlikle daha az zararlı
5.kısa vadede cebinizden fazla para çıkıyor ama uzun orta vadede sigara masraflarınızı azaltıyor.

öneriler kesinlikle amerikayı yeniden keşfetmeyin yakınınızda kullanan varsa bilgi alın internetten araştırın.

bu arada picoyu çok duyacaksınız.en iyi başlangıç setidir.

o patlama olaylarına da inanmayın her ucuz etin yahnisi pahalı olur pillerinizi kaliteli alın

arçelik telve

türk kahve makineleri oldukça fazla revaçta ben pek tasvip etmiyorum. kafeler bile artık bu yöntemle pişiriyor oysa kumda kahvenin yerini hiçbir makine veremiyor.

ayda yılda bi kahve içeceğim onu da adam akıllı içmek istiyorum.
kahve severlere bir not : su yerine sade sodayla deneyin.(evet su hiç dökmeyeceksiniz sadece sade soda)

tinder

temel amacı günübirlik seks olan karşı cinsle buluşma programı.hiç burayı mantık seviyesinde kullanıp biriyle tanışıp arkadaş olma yada takılması olarak kullananı görmedim.kızlar için ego mastürbasyonu yaptıkları yerdir.dışarda görseniz yüzüne bakmayacağınız kızlara bu tür sosyal sitelerde o kadar çok beğenme geliyor ki.tinder a birde kız olarak kayıt yapın ve ortalama güzellikte bir kız resmi atın olanlara inanamayacaksınız.

aliexpress.com

kargo sürelerinin bazen günler aldığı çin menşeili e ticaret sitesi black friday de deli para kırdıklarını düşünüyorum.

turkey post artık gelse de bazı satıcılar ısrarlar getirmemekte diretiyor.bu ara dolar kurları yüzünden fiyatlar el yakıyor.dolar 2 lira olsa herkes deli gibi alışveriş yapar ama imkanlar el vermiyor :s

gmail

google in mail gönderme ve mail alma programıdır.yıllardır yahoo kullanırdım google ın tüm internet sektörüne yön vermesiyle birlikte çoğu kullanıcı gibi bende windowslive yahoo yerine artık gmaili tercih ediyorum.
drive özelliği büyük boyuttaki dosyaları göndermeye olanak sunuyor oldukça güzel bir özellik ve 2 3 yıl önce gelen mailleri gruplama özelliği sayesinde mailler daha anlaşılır ve okunması daha kolay hale geliyor.

3d printer

3d printer üretimi bitireceği söylense de hiçbir zaman hacimli üretim yapamayacağı için bir tarafı her zaman eksik kalacaktır.50 100 yıl sonra belki bugünkü üretim methodlarının yerini alacağını düşünüyorum.

zaten 4sanayi devriminden bahsedilen şu günlerde kişiye özgü tasarımların firmalar tarafından öngürüldüğü ve şirketlerin hızla bu yönde adım attığı düşünülürse 3d printer hobi amaçlı üretimin ötesine geçemeyecektir.

drone

namı diğer insansız hava aracı ordu yada sivil olarak ayrılabilir.ordu için de de silahlısı silahsızı olmak üzere ikiye ayrılabilir.çünkü ordu kısmına girince milyonlarca dolar yatırım arge masrafı bulunmaktadır.sizin aldığınız 1000 2000 liralık drone dediğiniz aletlerden çok farklı bir hale gelmiştir.
ülkemizde üretilen tai nin anka
bayraktar baykar makina
karayel vestel olmak üzere ordu hizmeti için üretilen ihaları bulunmaktadır.

iphone 6s

şuan iphone alınacaksa orta uzun vadede fiyat olarak en alınabilesi apple telefonudur.6 da bending bükülme problemleri vardı.7 ve 8 şuan için kurlardan ve diğer sebeplerden ötürü çok pahalı.

amerikaya gidip sorsanız 3000 dolara ---birim paraya-- iphone alırmısınız diye oradaki apple fanları bile vereceğini düşünmüyorum.

bmw e46

lacivertinin kırmızının siyahının grisinin kısacası tüm renklerin bir arabaya bu kadar yakışması gerçekten insanın kafasında soru işareti bırakır.bmw severlerin kuşkusuz en çok beğendiği kasa denilebilir.

modifiye tutkunları üzerinde binbir varyasyon deneyerek sokakların tozunu attırır.
  • /
  • 2
Henüz hiç başlık açmamış.

olan biten

sevgili ve saygıdeğer yazarlar,
bundan böyle sözlükle ilgili önemli gelişmeleri bu başlıktan paylaşacağız.

şu an itibariyle tüm bitcoin transfer talepleri karşılanmış durumda. yazarlara özel mesajla bilgilendirme yapıldı.

ancak bitcoin ağındaki bir teknik sorundan ötürü transferler saatleri/günleri bulabiliyor. bunun sebebi bitcoin cash isimli bir altcoin'in bitcoin'in yerini almak için başlattığı atak diyebiliriz. bitcoin cash'in fiyatının artması ve madenciler için zorluk derecesinin daha düşük olması (daha karlı hale gelmesi), bitcoin'in hash gücünün azalmasına dolayısıyla doğrulanmamış işlemlerin artmasına ve transfer sürelerinin uzamasına neden oldu. eğer hala size ulaşmamış bitconler varsa nedeni budur.

transferler için endişelenecek bir durum olmadığını bu sonunun geçici olduğunu söyleyebiliriz. işlemin doğrulanıp doğrulanmadığını, hangi ödemenin ulaşıp ulaşmadığını görebilmekteyiz. bunun için ayrıca bize yazmanıza gerek yoktur.

vatan bilgisayar

türkiye nin ilk çıkan elektronik mağazalarının öncüsü.fırsatları kovalayarak çok alışveriş yaptım hepsinde de memnun kaldım bilgisayar parçaları telefon televizyonlarda belli dönemlerde güzel indirim ve fırsatları oluyor takip edenlerin memnun kalacağını düşünüyorum.
ankara şubeleri arasında sincan şubesi bir dönem oldukça fazla televizyon getirmiş ve karşılığını görmüş baya bir ciro yaptığını hatırlıyorum.
onun dışında bilgisayarımda satın aldığım ekipmanlarda bir sıkıntı olduğunda sıkıntı çıkarmadan güzelce ilgilendiler.alışveriş yaptıktan sonra bir sıkıntı çıktığında karşınızda bir sorun çıkarmayan bir yetkili görmek tüketici memnuniyeti açısından güzel olduğunu düşünüyorum.

Toplam entry sayısı: 14

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler