merdovich45

Durum: 8 - 0 - 0 - 0 - 22.12.2017 04:21

Puan: 8 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

yuri's revenge

red alert 2'den sonra çıkmış devam oyunudur. yepyeni bir campaign ile birlikte red alert 2'den farklı olarak haritada oynayacağınız noktayı seçebiliyorsunuz. ve tabi ki hem sovyet hem nato ülkelerinde yeni birlikler. ayrıca bütün dünyanın karşısında birleştiği yuri abimiz

red alert 2

stratejiyi öğrendiğimiz oyun. zamanının efsanesi. konusu da ilginçtir. bir paralel evrende soğuk savaş sıcak savaşa dönüşür ve ülkeler nato ve sovyetler arasında tarafını seçer. olaylar gelişir.

turkcell

evet pahalı, evet her bulduğu yerden faturaya geçirir. ama alternatiflerine kıyasla kaliteli. yani uzun yıllar farklı bir gsm operatörü kullandım, turkcell'e geçince anladım ki ben internet kullanmıyormuşum. telefonum eski diye açılmadığını sandığım bazı app ve web siteleri meğer internet hızından dolayı açılmıyormuş.

sinbo

kısa vadeli kullanım planlanan ve hoyrat kullanılacağı önceden bilinen bir şey varsa sinbo alınmalıdır. mesela öğrenci evlerinin vazgeçilmezidir. öğrenciliğimde hep yoldaşım olmuştur. yüksek kalite beklentisi içinde olmadığımız için bizi hiç yarı yolda da bırakmamıştır.

s-link swapp sw-a1 silver data şarj kablosu

şarj aletimin kablosu giriş uçlarından parçalandığı için(her sarj aleti kablosunun kaçınılmaz ölümü) satın almıştım. uzunluğu 1 metre, şarj kablosu için gayet güzel bir uzunluk. kırbaç gibi sağlam, çok kullanışlı.

sinbo ssm-2513syh tost makinesi

a-101'de indirime girdiğinde 29 liraya almıştım. eğer bu civarda fiyata alabilecekseniz alın. oldukça küçük ve pişirme yüzeyi çok çabuk bozuluyor. daha 6 ay bile kullanmadık. eğer sık kullanacaksanız farklı bir makine almanızı tavsiye ederim.

bosch wk20202 çamaşır makinesi

a+++ enerji, 7 kg kapasiteli

bebekler ve alerjisi olanlar için hassas yıkama programı ve ön yıkamayla birlikte 14 programlı
diğer yeni nesil makinelere göre biraz gürültülü fakat fiyat/performans açısından 10 üzerinden en az 9 veririm.
2 yıldır kullanıyorum.

fa premier league manager 2002

ea sports'un yaptığı efsane futbol menajer oyunu. sadece avrupa liglerinin bulunduğu, fenerbahçe'nin isminin f.istanbul, beşiktaş'ın b.istanbul olduğu, türk liglerinden sadece galatasayar'ın isminin doğru olduğu, gayet basit bir oynanışı olan, futbol menajer oyunlarını sevme sebebim.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 8

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler