mefhumu muhalif

Durum: 55 - 0 - 0 - 0 - 22.11.2017 14:30

Puan: 60 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 6

memlekettengelsin.com

fiyatları hicbir gerekceyle aciklanamayacak kadar uçuk olan internet sitesi.

tek bir örnek: en kralinin kilosunu bizzat karadeniz yaylalarindan 25-30 tl'ye alabileceginiz trabzon tereyagi isimli ürünün yarim kilosuni 30-tl'ye satiyor! en basit tabiriyle soygun

mybithouse

temkinli yaklasilmasi gereken site. arayuzu guven vermiyor. en iyimser ifadeyle "amatör" görünüyor. aktif kullanilan cuzdan, hesao vs. bilgilerinin verilmemesinde fayda vardir

arçelik telve

sonuca oldukça hızlı sekilde götüren, kahve müptelası bünyeler için bulunmaz nimst olan kahve makinesi.

tsk bolmeli olani 2 bolmeli olanina gore daha randimanlidir. iki bolmeli kullananlarin su miktarini bir parmak fazla tutmalari faydali olur

bitcoin gold

20.11.2017 tarihi itibariyle bittrex hesaplarına gecmis coin. beklendigi gibi, islem gormeye baslar baslamaz büyük bir düşüş yasamis, yuzde 95 civari deger kaybetmistir.

tahminim bir miktar daha düşüp bir miktsr daha ciktiktan sonra, su anda bulundugu yerlerde yerlesir.

viber

whatsapp'ta arama özelliği yokken bu özelliğe sahip olan uygulama.

yurtdışından türkiye'yi aramak icin line ile birlikte en cok kullanilan uygulama idi bir aralar. kendini cok gelistiremedi, en azindan turkiye icinde geride kaldi.

yine de yeri ayridir.

booking.com

bugüne kadar yurtiçi veya yurtdışına yaptığım hicbir rezervasyonda sorun yasamadigim internet sitesi/uygulama.

müthiş bir kullanım kolayligi, hızlı rezervasyon, gerçekçi misafir yorumlari, neredeyse tüm dünyaya hizmet veren musteri hizmetleri. her seyiyle mükemmele yakın. fakat gel gelelim turkiye ici rezervasyona kapatildi. her basari gibu bu da cezasiz kalmadı ülkemizde.

trafi

son güncellemesi ile istanbul ulasimi açısından anlamsizca bozulmuş uygulama.

bu kadar süper bir uygulama guncelleme adi altında ancak bu kadar bozulabilirdi.

metrobüsle tek seferde yarim saatte gidebileceginiz yolu 3 otobusle 1 bucuk saat olarak göstermesi bunlardan yalnizca birisidir. otobüse bindirmeye yemin etmis gibi her kombinasyona bir otobüs ekler.

oysaki guncellenmeden once, o eski arayüzü ile kusursuza yakın rotalar cizerdi. güncellemeyi kim yaptıysa gerçekten bravo.

tesla

yakin gelecekte dizel ve benzinli arac üretmeyi durduracaklarini veya büyük oranda kisitlayacaklarini ve elektrikli otomobile ağırlık vereceklerini aciklayan otomotiv firmalarına, gelecek belki 20 yilda öncülük edeceği bugünden belli olan vizyoner firma.
elektriklo otomobil konusunda en kuvvetli rakibinin toyota olacagini düşünüyorum.

duracell

fiyatinin hakkini kesinlikle veren pil markasi. düşük enerji harcayan aletlere (duvar saat, kumanda vs.) taktiginizda en son ne zaman pil taktiginizi unutturur. yuksek enerji sarfiyatı olan pilli aletlerde ise randımanlı kullanim icin hemen hemen tek alternatifinizdir. yillardir da kalite standartlarından ödün vermediler, bu yönüyle de takdir edilmesi gereken bir markadir.

microsoft outlook

bir zamanlar çağın ve muadili rakiplerinin gerisinde kalmış, bugün ise bilhassa is hayatinda aktif olarak kullanilan haberlesme yazılımı. son hali ile bilhassa arayüzde ve kullanışlılıkta tam not aldı, microsoft'un office paketi icindeki en iyilerden
  • /
  • 6

iyimi.com

bitcoin taleplerinizi, iyimi kullanıcısına bitcoin adresinizi özel mesajla bildirerek yapabilirsiniz. entryleriniz incelenip transfer gerçekleştirilecektir. bir ödeme talep formu da hazırlıyoruz böylelikle daha pratik ve hızlı şekilde transferler yapılabilecektir.

edit: artık ödeme eşiğini geçen üyeler porfil sayfasında görünecek talep butonuna basarak biriken bitcoinlerini talep edebilir.

Toplam entry sayısı: 55

obsoleszenz

almanca bir kelime. aslında hepimizin yakından muhatap olduğu bir durumu tanımlıyor.

soyle tanimlanabilir: elektronik eşyaların bilinçli bir sekilde kolay bozulabilir veya eskiyebilir şekilde uretilmesi. aldığınız telefonun 3 sene sonra kullanilamaz hale gelmesi, televizyonun 4 sene sonra bozulmasi falan malumunuz tamamen üreticinin bilincli bir planlamasi. zira ortaya çıkışı ihtiyaçları gidermek olan elektronik esyalar, günümüzde tüketim toplumunu sömürmenin en ideal aracı.

franke

italya menşeli beyaz eşya ureticisi firma.

ürünleri nispeten pahalıdır. buna istinaden daha kaliteli olması gerekir. ben kullandığım kısmıyla herhangi bir sorun yasamadim ama internette urunleri ve teknik servisi ile ilgili bircok sikayete rastlanabilir

bitcoin cash

garip fiyat hareketleri olan kripto para. birkac gundur yukseliyordu, bu sabah dusmeye basladi, oglen tekrar yukselmeye basladi, ogleden sonra tekrar dusmeye basladi. bir seyler dönüyor ama kokusu çıkar yakında
Henüz takip ettiği biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler