maefendi

Durum: 3 - 0 - 0 - 0 - 26.11.2017 02:44

Puan: 3 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

lg quadbeat 3

lg g4 ten geriye kalan en başarılı şey diye düşünüyorum. ses kalitesi ve dışarıdan gelen sesi engelleme konusunda gayet yeterli. ama kabloları ayrım noktasına kadar iyiyken buradan sonra inceliyor ve ses açma kapama kutusunun oradan kırılmaya başlıyor uzun süreli kullanımda. bozulmasından sonra aldığım sony kulaklık hala kendisini aratmakta.

teknosa

almayı düşündüğüm ürünü teknosaya gidip fiziksel özelliklerini incelerim ve internetten sipariş veririm. niye çünkü internetten araştırmakla ürünü eline almak arasında ciddi fark var. niye internetten sipariş veririm? çünkü teknosanın fiyat politikası abartılı. he bu arada niye teknosaya gidiyorum çünkü en yaygın ve ürün yelpazesi en geniş teknolojik market hakkını yememek lazım

lg g3

3sene önce hayran kalarak aldığım ve şarj aleti kaynaklı üstünde 2batarya öldürdüğüm telefon. 3. batarya 2 gün sonra elimde olacak inşallah. android 6 ya geçtikten sonra hafiften kasmaya başlasa da günlük kullanım için hala ideal. ön kamerası idare eder,arka kamerası hala çoğu yeni çıkan telefonlara göre üstündür. ppi oranı lg nin telefonun en sevdiğim özelliği. mevcut çözünürlük sebebiyle şarj dayanmasa da oyunlar ve videolar için mükemmel. ama şöyle bir yanı var ki ben şanslıydım ve telefonum arızalı çıkmadı. benden görüp 3 4 arkadaşım da bu telefondan aldı ve şu an başka hepsinin 1 2 yıla kalmadan telefonları çöp oldu. 2. el olarak almanızı tavsiye etmem çünkü millet arıza gördüğü vakit elinden çıkartmaya çalışıyor.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 3

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler