madenci rocker

Durum: 4 - 0 - 0 - 0 - 08.11.2017 21:56

Puan: 4 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

lg g4

g2 gibi efsane bir telefondan sonra çıkan lg şirketinin bir ucubesi. mayıs 2015'ten beri kullanıyorum ve fotoğrafları haricinde hiçbirşeyden memnun değilim. dikkat edin şarjınız 2 saat sonra bitebilir. hem de hiç kullanmadan.

spotify

artık her telefonda olması gereken bir anroid ve ios uygulaması. son zamanlardaki zaman kapsülü listesi ayrı bir takdirimi kazanmıştır.
yalnız son zamanlarda müzik önerileri saçmalamaya başladı gibi. bazen karışık çal diyorum ve bir şarkı sonra karşıma hiçbir türünü dinlemediğim karadeniz müziklerini çıkarıyor. bu konuya dikkat etmelerini öneririm.
ayrıca; premium bedeli 14 lira olmasına rağmen, en para indirimiyle 7 lira, öğrenci indirimiyle de 3,5 lira indirim alarak 3,5 liraya kullanarak donanımhaber ölücülerine selam çaktığım uygulamadır.

sony srs-xb20 bluetooth hoparlör

parasının hakkını kesinlikle veren bir sony harikası. çok rahat 11 saat dinleme süresinin yanında, 200 liralık kulaklıklardan alınamayan ses kalitesi. ses kalitesi o kadar mükemmel ki, bazen kendinizi konserde sanıyorsunuz.

aliexpress

yüksek puanlı satıcılarının tercih edilmesi gereken site. yüzlerce ürün aldım bu siteden. hiçbirisinde mağdur olmadım. bazen ürün gelmedi, para iadesi aldım. bazen ürün gelmedi diye dispute açtım param iade edildi, daha sonra ürün gelince ürün sizde kalsın dediler. sorun olursa beni bulun *
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 4

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler