mabl

Durum: 6 - 0 - 0 - 0 - 09.11.2017 00:32

Puan: 10 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

lg g4

kronik sorunları nedeniyle alınması taviye edilmez ancak bootloop'a düşmediği sürece fiyat-performans olarak tatmin edici bir telefon. fotoğraf kalitesi gayet iyi.
tasarımı çok şık olsa da, kullanım açısından 2 küçük sorun teşkil ediyor:
* ses tuşlarını arkada olması kullanımı zorlaştırıyor. hem alışması kolay değil, hem alışıldığında dahi yan tuşlardan daha kullanışsız. düz zeminde ya da araçta tutacak ile kullanırken tuşlara ulaşamıyorsunuz
* kavisli arka yüzey, düz zeminde kullanırken sıkıntı yaratıyor.

brita aluna

(bkz:brita)'nın filtreli sürahi modellerinden biri.
brita marella'dan farkı, su doldururken üst kapağı tamamen çıkarma gerekliliği. bu nedenle daha pratik olan marella modelinin tercih edilmesi daha mantıklı olabilir.

brita

müthiş filtreli sürahi modelleri olan firma. maxtra isimli filtreleri ile şebeke suyunu filtreleyip mükemmel lezzette su elde etmek mümkün. güvenilirliği meçhul damacana sulardan ve masrafından kurtarıyor.
(bkz:brita marella)
(bkz:brita aluna)
(bkz:maxtra)

amazon kindle oasis

amazon'un mevcut en üst model e-kitap okuyucusuç
paperwhite ve voyage'dan üstün tarafları, 6" yerine 7" ekrana sahip olması, su geçirmezlik özelliği, 12 led dahili aydınlatma, 8'den 32 gb'a kadar dahili hafıza,.
tüm bu ek özelliklere rağmer paperwhite'tan daha hafif.

amazon kindle voyage

amazon'un kindle paperwhite'tan sonra çıkan kindle e-kitap okuyucu modeli.
paperwhite'tan temel farkları, 4 yerine 6 led ve adaptif ışık sensörü olması. ayrıca 25 gram kadar daha hafif ve ebatları biraz daha küçük.

amazon kindle paperwhite

paperwite modelinde, klasik modellerdeki sayfa çevirme tuşları kaldırılmıştı. bu da tek elle okumayı bayağı zorlaştırıyordı. yeni çıkan amazon kindle voyage ve amazon kindle oasis modellerinde ise bu tuşlar geri geldi.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 6

brita aluna

(bkz:brita)'nın filtreli sürahi modellerinden biri.
brita marella'dan farkı, su doldururken üst kapağı tamamen çıkarma gerekliliği. bu nedenle daha pratik olan marella modelinin tercih edilmesi daha mantıklı olabilir.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler