lprytk

Durum: 35 - 0 - 0 - 0 - 22.12.2017 13:27

Puan: 57 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 4

vodafone yanımda

sürekli yavaş çalışan, sıklıkla donup takılan bir uygulama. iphone 6 kullanırken de öyleydi iphone x ile kullanırken de öyle. internet ne kadar kaldı diye girip bakmak istediğim zaman resmen istemeye istemeye açıyorum. programda herhangi bir menünün gelmesi için baya bir beklemeniz gerekiyor.

amazon fire tv stick

bu küçük usb benzeri cihazla televizyonunuz ileri seviyede akıllı hale gelmiş oluyor. içerisindeki uygulamalar sayesinde bilgisayar bağlamaya uğraşmadan hızlı bir şekilde istediğiniz platformda istediklerinizi rahatça izleyebiliyorsunuz.

yanında gelen kumanda sayesinde kullanımı da gayet basit. kumanda üzerindeki tuşa basarak alexa'ya komutlar vererekte kullanabilirsiniz. çoğu smart tv'nin kullanılabilirliği çok düşük olduğu için bu cihaz faydalı olacağı kanısındayım.

jura

isviçre'li kahve makinası üreticisi firmadır. makinaları pahalı olmakla birlikte şahsi fikrime göre en kaliteli makinalardır. tabi makina kaliteli diye her yaptığınız kahve mükemmel olacak diye bir durum yok. kahve çekirdeklerini de ona göre seçmelisiniz.

arçelik 5276 nhiy buzdolabı

arçelik'ten no frost ve mavi ışık teknolojili geniş hacimli bir buzdolabıdır.

dış tasarımı gayet şık ve parmak izi vs tutmuyor. iç kısımlarda raf yerleşimi iyi sayılır. en önemli özelliğinden biri mavi ışık denilen teknoloji. bu ışık sayesinde içerisine koyduğunuz sebzeler az da olsa fotosentez yapmaya devam edebiliyorlar. bu sayede daha uzun süre taze ve canlı kalıyorlar.

ayrıca a++ enerji tüketimi de piyasadaki dolaplarla yarışır nitelikte ve düşük enerji tüketiyor. unutmadan bir de dolap gayet sessiz çalışıyor bu yönü baya iyi denilebilir.

nintendo 3ds xl

nintendo 3ds'e göre ekranı daha büyük ve işlemcisi daha gelişmiş versiyonudur. işlemcisinin güçlü olması oyun oynarken yayın yapanlar açısından faydalı ancak normak kullanıcı için çok farkeden bir yanı yok. en iyi tarafı daha büyük ekran olması işte bu xl olanı seçmek için bir sebep sunuyor.

super mario odyssey

nintendo switch özelinde çıkmış belki de en gelişmiş mario oyunu. oyun baya baya açık dünya olarak tasarlanmış. bildiğimiz mario oyunlarına göre çok farklı bir deneyim sunuyor.

mario'nun şapkası bu oyunda en önemli yardımcılarınızdan oluyor. onu fırlatarak altın toplamaktan rakiplerinizi öldürmeye kadar bir çok şey yapılabiliyor. ayrıca bu şapkayı oyundaki karakterlere yada yaratıklara fırlatgarak onları kontrol edebiliyorsunuz. bu özellik baya eğlendiriyor insanı.

aralara serpiştirilmiş 2d görünümlü eski tip mario kısımlarda çok eğlenceli bir hava katıyor. bu oyun için bile nintendo switch almaya değer.

iphone x

face id mükemmel çalışıyor. daha tanımadığı olmadı neredeyse. ekran çok güzel olmuş renkler vs çok iyi. üstteki notch denilen kısım hiç gözüme bile batmıyor, rahatsız edilecek bir durum değil hatta farklı bir duruşu var.

tesla

amerika merkezli elon musk'ın sahip olduğu araba markasıdır. esasen başlığın tesla motors olarak değişmesi daha mantıklı olur. çünkü genel olarak araç adı budur.

apple watch series 3

gsm bağlantısı olan modeli türkiye'de kullanabilecek olsak direk alınır ama şu anki haliyle series 2 almak daha mantıklı.

xiaomi 10000 mah powerbank

xiaomi'nin çıkardığı 10 numara powerbank. uzun süre bozulmadan rahatça kullanabilirsiniz, fiyatıda uygun. dış görünüş olarakta gayet güzel bir duruşu var.

iphone 6 telefonu yaklaşık 4 yada 5 kere şarj edebiliyor. boyut olarakta önceki modeline göre daha ufak olduğu için yanınızda gezdirmeside çok kolay.
  • /
  • 4
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 35

mitsubishi asx

mitsubishi'nin crossover konseptindeki aracıdır. aynı segmentteki rakiplerine göre çok daha az yakar dış görünümü daha güzeldir. şehir içinde hele ki istanbul'da 1.6 atmosferik benzinli aracın 7 lt yakması gayet iyidir.

arzum okka

arçelik telve'ye rakip olarak çıkmış türk kahvesi pişirme makinası. starbuckslarda eskiden telve varken şimdi buna geçmişler. hatta belgrad'da bir kahvecide bile gördüm ki bi yok artık çektirdi.

fakir river çay makinası

fakir'in çıkardığı çay makinası. kullanımı oldukça basit ve pratiktir. suyu hızlı bir şekilde kaynatır ve sonra otomatik olarak kaynar durumda tutar. devrilme tehlikeside yok birbirine sağlam şekilde oturuyor. üst kapağı ısındığı zaman genleştiği için aniden açılma riskini sıfıra indiriyor. soğuyunca tekrar normal haline geliyor. çay makinası arayanlara tavsiye edebilirim sağlamda bir makinadır.

raspberry pi 3

kafanızda elektronik cihaz kullanılarak yapılabilecek güzel projeler varsa bu projeleri gerçekleştirmek için tam olarak biçilmiş kaftan. ilk çıkan modellere göre gayet güçlü bir model bu.

mitsubishi asx

mitsubishi'nin crossover konseptindeki aracıdır. aynı segmentteki rakiplerine göre çok daha az yakar dış görünümü daha güzeldir. şehir içinde hele ki istanbul'da 1.6 atmosferik benzinli aracın 7 lt yakması gayet iyidir.
Henüz takip ettiği biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler