lordcaptain

Durum: 9 - 0 - 0 - 0 - 05.12.2017 17:16

Puan: 13 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

rise of nations

gelmiş geçmiş oynadığım en iyi strateji oyunudur .
bir çocuğa hem birşeyler katan hemde planlı programlı olmanın önemini kavratırdı.
hemen hemen en ince ayrıntıyı bile düşünmüş olan microsoft ekibi muhteşem bir oyun yapmıştı. basit kullanımı multiplayer özellikleri problemsiz oyun keyfi ..
eleştrilcek olan konu ise populasyon sınırı , ancak sadece bir ırk ile artabilen populasyon şöyle apız tadıyla savaş yapmanızı engelleyen tabikide hızlı yükseleni çöküşe sürükleyen bir kural olsa da biraz daha artabilirdi ..

audi a3 sedan

fiyat performans açısından daha iyi bir arabaya rastlamadım . tavanı biraz alçak olsada babalarımızın dediği gibi bastımı gidiyor dur dedinmi duruyor.. teknoloji açısından ise ayrı bir hayranlığım var yorgunluk alarmı ses kalitesi multimedyası vs mükemmel .. yakıt tüketimi de gayet iyi . a4 alınacağına fiyat sebebiyle tercih edilebilir.

samsung galaxy s7

iphone a kafa tutacak hem dizayn hemde içsellik bakımından gayet iyi olan telefon..

şarjı iyi gidiyor ve kocaman bir ekranı var . tabikide ne olursa olsun tek elle kullanmak imkansız. iphone gibi belirli bir tuş kombinasyonu ile ekran tek el ile kullanılabilir seviyeye gelsede benim adıma konforsuz.

ekran iyi fotograg kalitesi çok iyi . grollaglass cam varmış 3 4 düşmeden sonra gitti kırıldı ama benim hatam . 500 tl gibi bir ücrete değişebiliyorsunuz .

hp pavilion serisi

senelerdir kullanmakta olduğum bilgisayar serisidir. ssd disk ile 5 senelik olmasına rağmen piyasadaki ucuz ama yeni çıkan bilgisayarlara nal toplatmaktadır.
ekranın daha sinevari olması en sevdiğim özelliğidir. uzaktan kumanda ile yönetebilmek efsane bir özelliktir.
sadece biraz çok ısınır ama o kadar kusur kadı kızında da olsun . kalite genelde isimdir bu bilgisayarda kendini gösterir..

samsung galaxy s5

samsungun yaptığı en kötü telefon olma adayı bir telefon . hafıza problemi çok büyük . kamerası o istediği zaman çekiyor sen istediğin zaman değil . pil problemi her an yaşayabilirsiniz. telefon konuşmasını kapattığınızda eliniz tuşa gidiyor ve ister istemez tekrar arıyorsunuz , dokunmatikte tekrar ara imgesi hemen tuşun üzerinde .. ve yavaş geçişler ...

nordmande

evlendiğimiz zaman eşimin dayısının vesile olmasıyla ucuz olması sebebiyle aldığım . 5 senedir tık demeden kullandığım zamanında yarı fiyatına gelen kocaman televizyonumdur kendileri . hd md değildir ama candır.

yemeksepeti.com

iyi bir uygulama .. koskoca bir ama !! esnaftan aldıkları komisyon ücretine ek olarak aylık abonman parasıda almaları hiç hoş bir uygulama değil. yemeksepetine üye oluyorsan başka bir platforma üye olamazssın kuralı ise tekelliğini senelerce sürdürebilecek olmasını sağlayacak gibi duruyor , bu sebeple zaten rekabet kurulundan ceza yemişlerdi . yukarıda bir arkadaşın bahsettiği gibi restorantı arayıp sipariş vermek en azından ufak işletmeler için bir hoşgörüdür teşekkur edilesi durumdur .

iphone 6

çok nadir olması hariç gayet severek kullandığım telefon . ekranı çok hassas ama kırılmasına rağmen çalışması en azından sizi yarı yolda bırakmıyor hissiyatı veriyor.. diğer konularda gayet işe yarar bir telefon.

scorp

sosyal açıdan gerçekten gereksiz bir uygulama olduğunu düşünüyorum . gereksiz bir çok başlık maalesef mevcut . belli bir süre sonra konu kalmayacağı aşikar olan bir platform .
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 9

audi a3 sedan

fiyat performans açısından daha iyi bir arabaya rastlamadım . tavanı biraz alçak olsada babalarımızın dediği gibi bastımı gidiyor dur dedinmi duruyor.. teknoloji açısından ise ayrı bir hayranlığım var yorgunluk alarmı ses kalitesi multimedyası vs mükemmel .. yakıt tüketimi de gayet iyi . a4 alınacağına fiyat sebebiyle tercih edilebilir.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler