limonkabugu

Durum: 6 - 0 - 0 - 0 - 03.12.2017 22:43

Puan: 6 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

yemeksepeti.com

yemek siparişi verilebilen online platform.
fakat çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim. sen o kadar komisyon al mekanlardan sonra herhangi bir sıkıntıda hiç bir yardımın dokunmasın. o zaman ben neden senin sistemini kullanayım.

iota

inanılmaz gelecek vaad eden alt coin. bugün için %35 artarak uçuşlara geçti. yarın kar satışları gelebileceğini düşünüyorum. ama hala büyük alım fırsatı mevcut.

ekşi sözlük

kutsal bilgi kaynağı. çoğu konuda bilgi sahibi olmak için danışılabilecek site. sözlüklerin ilki olması yönünden öncü. konsept olarak çok güzel başlasa da yıllar geçtikçe bir forum havasına büründü malesef

blutv

internet üzerinden dizi ve film izleme platformudur. 1 ay kadar bir birlikteliğimiz olmuştu. fakat pek tatlı ayrılamadık. yayınlardaki donmalar olsun, içerik olsun beni pek tatmin edemedi.

periscope

periscope çok basit bir şekilde canlı yayın yapmaya yarayan bir aplikasyon. fakat bizim milletimizin canlı yayın anlayışı biraz bozuk malesef.
maç izlemek için güzel bir alternatif olduğunu belirtelim.

okey plus

okey plus deyip geçmemek lazım korkunç sayıda kullanıcaya sahiptir. kullanıcı dostu tasarımıyla büyük ilgi görmeye devam edecektir.
not: askerdeyken hemen hemen her komutanımın oynadığı oyun. adamlar iş yapmayıp okey oynuyordu
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 6

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler