leecamper

Durum: 6 - 0 - 0 - 0 - 05.12.2017 16:41

Puan: 6 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

paragaranti.com

finans takip olaylarını basitleştiren site.

daha yeni yeni kullanmaya başladım, ve site gayet stabil ve düzgün gözüküyor. ileriki zamanlarda bir sıkıntı olmazsa bu site benim işlerimi baya kolaylaştıracak

clixsense

reklam izleyerek para kazanma platformu.

mantığı 5-20 saniyelik reklamları izleyerek 0,001 değerinde para verir. bu paralar ile referans satın alıp reklam gelirlerinizi arttırabilirsiniz. eskiden kullanırdım ve aldığım ödemeler $20 üstünde olup iyi bir gelir sağlıyordu.

bluestacks

pc'nizi bir uygulama ile android işletim sistemi gibi gösteren uygulamadır.

herhangi bir android uygulamayı indirip (whatsaap dahil) kendi telefonunuz gibi bilgisayarınızdan bütün accountlarınızı yönetebilirsiniz.

youtube

özgür platform.

amma velakin; "youtube red üyeliğinin arkaplanda çalışması ve çevrimdışı kullanma özelliği olduğu için aylık 10 dolar olması" bu özgürlüğü alıp kapitalizme çevirmiştir. peki sorarım yıllar boyu kullandığımız youtube platformu kimin için özgür?

puhutv

behzat ç'yi youtube'dan kaldırması ile tanıştığım platform.

her ne kadar bu olaya sinirlensem de kendisine haksızlık edemem. gayet stabil ve hızlı bir platformdur ayrıca kayıtlar ücretsizdir.

neewer nw-800

(bkz:mikrofon)
 resim
stüdyo mikrafonu olup ucuz yollu bir gayet güzel amatör işler için bir mikrafondur. şuan test aşamasındayım ve gayet sesin berrak ve f/p ürünü olduğunu söylebilirim. yurtdışından 25 dolar gibi bir fiyata satın alabilirsiniz.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 6

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler