lastyler

Durum: 5 - 0 - 0 - 0 - 01.11.2017 18:39

Puan: 5 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

enpara.com

bana göre türkiye de müşteri memnuniyeti açısından en iyi olan bankacılık hizmeti. bir keresinde atm para mı vermediğinde işim düştü müşteri hizmetlerine 24 saat dolmadan paramı geri yatırdılar kartıma hiç şubeye falab gitmeye gerek kalmadı. zaten gitmek istesemde şubesi yok. finansbank ile anlaşmalılar atmleri kesintisiz kullanabiliyoruz. her ay üç seferde diğer tüm atmlerden ücretsiz faydalanabiliyoruz. oldukça faydalı bir bankacılık hizmeti, tavsiye edilir.

asus x550vx

bir yıl önce aldığım memnun kaldığım bilgisayar. iyi bir bilgisayardır. bilgisayarın fanı oldukça sessiz fazla ısınma yapmıyor, bilgisayar kaliteli aliminyum görünümlü kasaya sahip renk uyumu var. iyi bir oyun performansı sunuyor. ancak klavyeyi geceleri ışık olmayan ortamlarda görmek biraz sıkıntı olabiliyor. vatandan gece indirimi ile sipariş ettim tavsiye ederim.

sony xperia m4 aqua

ilk çıktığında beğendim heves ettim. 16 gblık olanı türkiye de yoktu, 8 gblık olanı vardı. aldım ama aldığıma oldukça pişmanım sürekli çıkan depolama alanı bildirimi mi, yeni bir şey indirmek için hangisi daha önemsiz neyi silsem derdi mi? dert bitmiyor bu telefonda. kamerası da ayrı sıkıntı bir foto için 10 sn kadar kameraya bakıyorum sanarsın video çekiyor. kısacası almayın aldırmayın, aynı bütçeyle daha iyileri bulunur çok rahat.

aliexpress.com

bu site sayesinde zengin olanları duyduğum fakat bi girişimde bulunmadığım için içimde kaldı bu site. ucuza çinden getirdikleri malları burda cüzi bir karla satıp kendi ticaret sitesini açan bile duydum. bu siteden verilen siparişlerin gelmesi bir ayı geçiyormuş. burdan alıp türkiyede satmak isteyenler için müşteri memnuniyeti çok zor olsa gerek.

iyimi.com

ekşide görüp geldiğim umut vaad ettiğini düşündüğüm site. bedava btc sayesinde iyi başlangıç yapacak gibi duruyor. adıda iyi mi? iyi.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 5

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler