lale

Durum: 6 - 0 - 0 - 0 - 30.11.2017 22:44

Puan: 6 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

momocast

iphone telefonunuz ile chromecaste video paylaşımı yapmanızı sağlayan uygulama.

microsoft veya android işletim sistemine bir cihazın google chrome web tarayıcısından yapılan video paylaşımı kadar kullanışlı değil ama iş görüyor.

bazı videoları atmıyor, donma problemleri yaşatabiliyor. ama bir safari sunucusuna mecbursanız ve chrome cast kullanacaksınız momocast tercih edilebilir.

baybliss

elektrikli saç düzleştirici ve şekillendiricileri üreten marka. bilmem kaç sene önce pro serisinin maşa ve düzleştiricisini aldım. düzleştiricisinin ısı ayar düğmelerinin kapağı ilk aldığım dönemlerde yere düşmesi sonucu kırılmasına rağmen hala iş görür durumda. her ikisininde seramik yüzeyli olduğu söylenmişti ve nitekim haftada iki-üç kullanım saçlarıma zarar vermiyor, yüksek ısı ve yoğun kullanım ise saçları yıpratıyor ve kırılmasına sebep oluyor.

bitaksi

defalarca kullandım ve hiç sorun yaşamadım. kredi kartı, bkm express ile ödeme kolaylığı ve taksinin gelişini takip ediyor olmak çok hoş, ama bazı bölgelerde taksi bulunamıyor istanbul-halkalı, ankara-odtü, ankara- aşti gibi trafiğin yoğun olduğu yerlerde bile uzun süre beklediğim oldu. son bir yıldır kullanmadım bu arada sayıları çoğaldı ise bu sorun çözülmüş olabilir.

womanlog takvim

kadınların adet döngülerini ve doğurganlık dönemlerini takip etmelerini sağlayan bir takvim uygulaması. son güncellemelerle kullanımı biraz zorlaşsa bile adet döngünüzden bir gün önce bildirim gelmesi, vücudunuzda ki değişiklikleri kayıt altında tutulabilmesi ve yedekleme konusunda ki başarısı ile sık kullandığım uygulamalar arasında yerini korumakta.

spotify

vodafone free ile internetimden yemeden aylık 14.90 tl ödeyerek canımın istediği müziği dinlediğim uygulama. ses kalitesi oldukça başarılı, aradığım şarkıyı bulamadığım olmadı. kullanıcı arayüzü oldukça pratik. tv, bleutooth, pc, chromecast gibi cihazlara aktarma konusunda da gayet başarılı, ses kalitesi ve hızında herhangi bir sorun yaşatmıyor. bir ara üyeliğimi iptal ettim ve hayatımda resmen eksikliğini hissettim.

letgo

ikinci el ürün alıp satmak için kullanılan uygulama.
mobilya almak için indirdim lakin, uygun fiyatlı olan mobilyalar kullanılmayacak derecede eskimiş, iyi durumda olanlar, o paraya neden ikinci el alayım gider sıfırını alırım durumunda.
birde mağazalar sıfır ürün koyular.
letgonun amacı ikinci el al-sat ise mağazaların sıfır ürün koymasına nasıl müsade ediyorsun.
velhasıl ben verimli kullanamadım, kullanabilen olduğunu duydum gördüm onlara helal olsun.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 6

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler