kümülüs

Durum: 11 - 0 - 0 - 0 - 04.12.2017 06:12

Puan: 27 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 2

secret cv

okulda açılan standında tanıtımı yapılırken tanışmıştım secret.cv ile. eve döndüğümde iş başvurusu yapmaya çalıştım. bir cv oluşturdum. bu sitede kariyerdeki gibi firmaları siz seçmiyorsunuz. (ya da ben beceremedim* cv mi oluşturduktan sonra başvuru yaptım, önüme uzunca bir firma listesi çıktı. sanırım bu kısımda bir şeyler karıştı ve iki bine yakın firmaya başvurumun iletildiğine dair bildirim aldım. açıkçası hepsine cv ler ulaşıyor mu bilmiyorum. ben firma olsam herkesin cvsini görmek istemezdim. zaten hiçbiri dönüş yapmadı.

faladdin

neredeyse her gün kahve fincanımı gönderdiğim uygulama. her gün size 1 fal hakkı veriyor ve seçtiğiniz konuya göre falınızı gönderiyor. genelde insanın moralini düzelten yorumlar yapan bir uygulama. bazen öyle yorumlar yapıyor ki telefonum mu dinleniyor acaba diyorum*. konu olarak "genel" seçildiğinde daha tutarlı yorumlar geliyor. bence fal yorumlama uygulamalarından en iyisi.

aliexpress

fiyatların oldukça iyi olan bir site. ancak dolar arttıkça malum bazı şeyler çok da ucuza gelmemeye başladı. şayet kıyafet alacaksınız kesinlikle normal bedeninizin en az bir beden büyüğünü sipariş edin. çünkü oranın halkı minyon olduğu için bize göre bedenler daha küçük. kıyafet dışında aldığım ürünlerde hiçbir problem yaşamadım. tabi bu durum satıcısına da bağlı. tek sıkıntısı ürünlerin geç gelmesi diyebiliriz. onun dışında alacağınız ürünün acelesi yoksa gayet ucuza güzel ürünler bulacağınız bir platform.

samsung e250

ortaokuldayken çok beğenerek almıştım yeşil rengini. çok kullanışlı bir telefondu. bir dönem herkesin elinde görmeye başlamıştık. zamanına göre fiyatı da gayet uygundu.

iyimi.com

fikir olarak çok başarılı bulduğum bir platform. ürün satın almadan önce kesinlikle ziyaret edilmesi gereken bir yer. boş yorumların bulunmadığı, gerçek yorumlara ulaşabilmenin en kolay yolu olduğunu düşünüyorum. umarım herkese ulaşır, herkes bu platformun nimetlerinden yararlanır.

whatsapp

sürekli kullandığım tek uygulama diyebilirim. özellikle ofisteyken webwhatsappı kullanmak oldukça kullanışlı. mobil ağından çok yememesi, kullanışlı olması whatsappın artılarından birkaçı. dosya, fotoğraf, video, müzik göndermenin en kolay yolu.

sony xperia x

şuanda kullandığım telefondur. telefon alırken hem fiyat olarak orta halli hem de kullanışlı bir model alıyordum. sony markasını seçme nedenlerimden ilki kamerasının gerçekten iyi olmasıydı. önceki telefonumda şarj ve donma problemi yaşıyordum. bu telefonda şimdiye kadar hiç donma yaşamadım. https://kullananvar.com şarjı belki daha fazla idare edebilirdi. fiyat performans açısından oldukça uygun olan modele sadece kırılmaz cam ve kılıf bulma konusunda problem yaşadım. malum her yer iphone* şayet telefon almayı düşünürseniz ve fotoğraf çekmeyi seviyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz.

kolaymama.com

çok kolay mama siparişi verebileceğiniz bir site. ben kedilerime sürekli bu siteden mama ve kum siparişi veriyorum. aynı gün içerisinde kargoya veriliyor ve genelde ertesi gün elinize ulaşıyor. bir problem ile karşılaşıldığında bizzat sizinle iletişime geçip çözmeye çalışıyorlar. kampanyalı ürünlerini takip ederseniz oldukça indirimli ürünler de satın alabiliyorsunuz. mama çeşitliliği de çok fazla. malum evde 2 yavru, bir yetişkin bir de kısır kedi olduğu için hepsine ayrı tip mama almak gerekiyor*

kariyer.net

iş arama sürecindeyken sürekli kullandığım bir platformdu. ancak genelde buradan başvurduğum ilanlardan çok, bizzat firmanın kendisine attığım maillerden dönüş aldım. bunun kariyer.netten çok firmalarla alakalı olduğunu işe başladıktan sonra anladım. birçok firma çalışan aramasalar bile sırf reklamları olsun diye ilanlarını uzun süre kaldırmadan aktif tutuyorlarmış. tabi reklam amaçlı kullanmadan gerçekten eleman arayan bir çok firma var , ancak bunu ilk öğrendiğimde gerçekten üzülmüştüm. çünkü iş arama sürecinde her ilana bir hevesle başvuran ben, aslında boş boş ilanlara başvurduğumu anladım.

iş dışında kariyer.net in 10. kat eğitimleri de bence oldukça faydalı. bireysel veya firma olarak ücretsiz katılacağınız eğitimlerde iş hayatında size faydalı olabilecek bir çok içerik bulunuyor.

idefix.com

kitap alışverişlerimde genelde tercih ettiğim bir online satış sitesiydi. ancak son siparişimde kitapları iki ayrı postada göndermesi ve ikinci posta için neredeyse 2 hafta bekletmesi sonucunda artık tercih etmeyeceğim bir site haline gelmiştir.
  • /
  • 2
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 11

iyimi.com

fikir olarak çok başarılı bulduğum bir platform. ürün satın almadan önce kesinlikle ziyaret edilmesi gereken bir yer. boş yorumların bulunmadığı, gerçek yorumlara ulaşabilmenin en kolay yolu olduğunu düşünüyorum. umarım herkese ulaşır, herkes bu platformun nimetlerinden yararlanır.
Henüz takip ettiği biri yok.

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler