kovboyman

Durum: 10 - 0 - 0 - 0 - 03.11.2017 00:06

Puan: 10 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

soocoo

çinli anytek firmasının alt markasıdır piyasada aksiyon kameraları bulunur. malzeme kalitesi ve özellik bakımında 2. sınıftır. mgcool ve elephone firmasının aksiyon kameralarının aynısıdır.
dipçe: aksiyon kameraları ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi sorabilirsiniz.

ledger nano s

satın alalı 1 ay oldu ethereum ve bitcoinleri içine attım çalışmasında bir sorun yok çok iyi çalışıyor tek sıkıntım cihazın private key i olan 24 tane kelime ya onları kaybedersem ne olacak.

iphone 8

iphone 6- 6s ve 7 den tasarım olarak farkı olmayan ancak barındırdığı işlemci le çok üstün bir cihaz kamera performansı ise iphone 7 ile aynı

lg v30

lg g2'den sonra yapılmış olan en iyi lg akıllı telefon bu. 18:9 ekran boyutu, kenarlarını edge yapmadığınız zaman hiç de "kumanda" gibi durmuyormuş, bunu gördük.
kesinlikle başarılı bir cihaz. yazılım ve ekran problemleri yoktur umarım.

benq siemens

benq'nun siemens mobile'ı satın almasıyla ortaya çıkmıştır. birleştikten sonra sağlam ama çok yavaş telefonlar üretmişlerdir. 2007 yılında ise kapıyı pencereyi kapatıp gitmişleridir. iyi de olmuştur.

sjcam

aksiyon kameraları olan çinli meşhur şirket . kameraların video kalitesi çok iyi olmamasına rağmen fiyatları aşırı pahalıdır. özellikle sjcam sj7 modeli thieye t5 ile aynıdır. thieye t5e 100 dolar iken o 200 dolardır. yuh....

tesla

ismini nicola tesladan almış araba markasıdır. herne kadar şu an zarar ediyor olsa bile şirket yakın gelecekte çok buyuk kar etmsi kaçınılmazdır. çünkü yavaş yavaş otomobil sektörü elektrikliye dönüyor.

dji

drone dünyasının mercedesidir phantom 4 pro sahibi olarak diyorum ki mavic miş p3 müş yoksa düz p4 müş hepsi oyuncak kameralı drone p4 prodan başlar sensörü 1 inch tir diğerleri gibi mercimek boyutlu değildir.

samsung nx1

iyi hoş da samsung çok güzel makina üretti ama adamlar 3 yıl önce sektörden çıkıp fabrikalarını kapattılar zaten lensleri çok yoktu şimdi hiç bulunmuyor. hiç almayın aldırmayın hatta elinizde varsa onuda satıp diğer markalara yönelin.

iota

bitcoin alternatifi bir coin ilk çıktıklarında 10 milyon dolar icodan yatırım aldılar şuan 0.33 dolar seviyelerinde ve bence yıl sonunda 2 dolar olacak.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 10

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler