komedist

Durum: 135 - 0 - 0 - 0 - 03.12.2017 11:13

Puan: 135 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 14

sony

teknolojinin bir çok dalında gördüğümüz şirkettir.
son kendisini her konuda ispatlamış başarılı bi şirket açıkçası. oyun dünyasında lider, telefon dünyasında kaliteli su ve toza dayanaklı telefonları ile biliniyor zaten.
açıkçası sony'nin telefonlarını aşırı beğenirim.
akıllı telefonlarlada dayanıklılık önemli.

vodafone

dünyanın en büyük servis sağlayacılarından biridir.
kendisini lise döneminde kullanmıştım. sürekli 9 liraya sen-ben 10000 sms yapardım, sırf bunun için geçmiştim zaten bende vodafone. avea ile beraber türkcell'in o popüleristesini az da olsa kırmayı başarmıştır.
çekim gücü konusunda hala türkcell kadar başarılı değil malesef.

kariyer.net

iş ve işçi bulma sitesi.
geçen yaz bu sitenin baya sağlam tıklayıcısıydım, hergün anlık takip ederdim parttime iş bulabilmek adına. elaman.net ve yenibiriş'e göre daha çok içerik bulduğumu düşünüyorum.
iş bulamadım o ayrı konu.

facebook gameroom

facebook oyunlarını oynamamaz için yapılmış uygulama.
oluşum amacı 1 oyun oynamak için önce sürekli facebook'a girmemizi düzenlemek ve tüm oyunlara bu şekilde daha hızlı ulaşmak. ben kendisini yalnızca 101 okey plus oynamak için kullanıyorum. bence basit ama işe yarayan bi uygulama.

minergate

yararlı bulduğum programdır kendisi.
daha yeni kripto paralar hakkında bilgi sahibi olan dostlarımız için yapılmış şahene uygulama diye düşünüyorum. bende kullanıyorum çünkü sizin için en avantajlı kripto parayı seçiyor ve kazmaya başlıyor. tek yapmanız starta basmak, kullanıcı arayüzü dünyanın en basit sistemine sahip zaten.

dostlar eğer kullanmak istiyorsanız benim size görüşüm pc'de vakit geçirdiğiniz zamanlarda(youtubeda takılmak, film izlemek, blog okumak gibi) açmanız daha makul. zaten pcde vakit geçirirken açık olacağı için elektriği bir nevi %70 bedavaya getirmiş olursunuz. aceleci davranıp sürekli açık tutmanızı önermem.

btcheat

scam olma ihtimali çok yüksek olan site.
bu tür sitelere daima kar oranlarına bakın doğru mu değil mi anlaşılır gözüyle bakarım. verilen bitcoin oranları çok fazla. normal şartlarda batmaları lazım öyleyse.
tavsiye etmiyorum.

cex.io

bünyesinde 5 çeşit kripto para alışverişi sağlayan borsadır.
açıkçası kullandıktan sonra bittrex'e geçen tayfadanım bende. cex.io kullanılmasını doğruda bulmuyorum. birincisi masrafları yüksek, ikincisi kripto para sayısı oldukça az. eğer piiyasayı sürekli takip eden ve tradeden anlayan biriyseniz ve günlük al satçıysanız işlem yapmanız çok zor.

microsoft edge tarayıcı

internet explorer'ın imaj değiştirilmiş versiyonu olan internet tarayıcısıdır kendisi efendim.
chrome ile beraber artık kimse kullanmaz olmuştu internet explorerı. haklılarda neden kullansınlar ki. çok yavaş ve aşırı kullanışsız.
birde sürekli kendini varsayılan tarayıcı olmak için bildirim atmaz mı ekranıma çıldırıyorum.

letgo

aylardır ürün satamadığım alışveriş uygulaması.

kendisini çok çok yararlı bulmak ve beğenmekle beraber bazı sıkıntılı konularada değinmek istiyorum. öncelikle uygulamanın kendince ban sistemi geliştirmesi gerekiyor. gereksiz sohbetin bile cezası olmalı fikrimce. adamlar sürekli troll olsun diye hala satılık mı yazıp sonra almıyorum çekiyorlar.

dacia

fiyatları ucuz olmasına rağmen çoğu kişide görmediğim araç markasıdır.
bi arkadaşımdan öğrendiğim şekliyle iyi araba kendini yol tutusundan direksiyon hakimiyetinden belli ediyor, dacia çok kötü bu konularda gibi şeyler söylemişti. genel olarak araçlarını çok ucuza satıyorlar ama çokta bi alıcısı olmuyor.
ucuz etin yahnisinden korkma ihtimalleri var sanırım.
  • /
  • 14
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 135

monero

hızla yükselen kripto paradır.

hızlı şekilde yükselmesinin en büyük nedeni para takibinin yapılmasının imkansız olması. siz siz olun bana kalırsa gönül rahatlığıyla yatırım yapabilirsiniz. stabil şekilde değer kazanması bu altcoine olan güveni arttırıyor.
ayrıca şuan için madenciliğin karlı olduğu tek altcoin kendisi

yahoo

yahoo için zamanın internet piyasasının fenomeni desek cuk oturur.
koskoca yahoo kendisi stratejik hatalar ve kararlarla kendi sonunu hazırladı. 2-3 kere google'ı satın alma şansları varken her defasında fiyatı yüksek bulup satın almayarak tüm herşeyini zamanla google'a kaptırdı.

hikaye: 1998 yılında yahoo bir internet deviyken, google daha yeni kurulmuştu ve paraya ihtiyaçları vardı. larry page ve sergey brin, google’ı satmak için yahoo’nun kapısını çaldı ama kapı yüzlerine kapatıldı. iki sene sonra google çok hızla büyüdü ve yahoo’nun arama motoru başarısız oldu. bu sefer yahoo, google’ın kapısını çaldı ve arama motoru olarak google’ı kullanmaya başladı. bu firmanın yaptığı ikinci büyük stratejik hataydı. firmanın üçüncü büyük hatası ise 1999 yılında broadcast.com’u 5.7 milyar dolara satın almaktı. bu para tabiri caizse buhar olup gitti. 2002 yılında google tekrar yahoo’nun kapısını çaldı bu sefer 5 milyar dolar istedi. yahoo yine hayır diyerek son şansını da tepmiş oldu.

yahoo’nun stratejik hataları bunlarla da sınırlı kalmadı. internetin bahtsız bedevisi yahoo, 2006 yılında çok önemli fırsatı daha tepti. facebook, yahoo’nun kapısını çalmış ve 1 milyar dolara anlaşma noktasına gelinmişti. son anda cimrilik yapan yahoo, fiyatı 850 milyon dolara indirdi ve mark zuckerberg lanet olsun size deyip satıştan vazgeçti. bu satın alma gerçekleşseydi yahoo şu an 100 milyar dolarlık facebook’un sahibi olacaktı.

dipnot: hikayenin tamamı xlarge.com'da mevcuttur.

türk telekom

@sabbahth1970 'ya katılmamakla beraber, türkcell şirketide kendi alt yapı hizmetini karşılıyor ve şuanda en kaliteli altyapı hizmetini sunuyor.

hiçbir konuda tavsiye etmiyorum. interneti kötü, fiyatları uçuk. evet mobil ücretleri konusunda ucuz katılıyorum ama bu defada kaliteli olduğunu söyleyemiyorum.
dipnot: dağcı mı olmak istiyorsunuz, avea'lı olun.

blockchain.info

gelmiş geçmiş en güvenilir bitcoin cüzdanı.

her gönderimden sonra cüzdan numarasını değiştirerek güvenliğini en üstte tutuyor, böylece hesap çalınmalarını minimum düzeye indiriyor. uygulaması ve sitesi mevcut her iki şekilde girebiliyorsunuz. her miktarda bitcoin’i gönderebiliyorsunuz.
siz siz olun bitcoin ile işiniz olursa bu programı kullanın.

bytecoin

umut vermeyen altcoindir kendisi.

şuan için 0,0016 dolar karşılığı vardır. en yüksek dolar karşılığı ise 0,0040 olmuştur. umut verdiğini düşünmemiz için bir sebep yoktur aslında. evet değerlenebilir ama paranızı katlayacak daha sağlam altcoinlerin mevcut olduğunu düşünüyorum.
monero, etherium, ıota.
bu 3'lü ittifak sağlam ve uzun vadeli yatırımlar için kar sağlayabilir. ıota çinde muazzam bir altyapı ve destek ağına sahip. rez alın katlayacak.

shazam

fanatikleri kusura bakmasın çöp bir uygulamadır. çoğu şarkıyı bulamadığı gibi özellikleri de kısıtlıdır. geçenlerde musixmatch programında kemal sunal filminde çalan, kemal sunal'ın seslendirdiği şarkıyı sordum onu bile bildi ama shazam'a sorsam bilemiyor. artı musixmatch şarkı çalarken eş zamanlı sözlerini de yayınlıyor. shazam'in yapabildiği tek şey 1 dakikalık demosunu sunabilmek ya da git itunes'dan şurdan burdan al diyor.
keriziz ya kazıkla bizi.

nintendo switch

konsol oyuncusu olarak ömermediğim konsol.

fiyat ve oyun kalitesi bazında bakmak gerekirse aynı zamanda önermediğim oyun konsolunu kendisi. çünkü oyun üreticileri genelde sony şirketi adına çalışıyor ve sony için daha çok oyun üretiyorlar. mantıklı olan kesinlikle bu ürünü almamaktır. evet avantajlari olduğu gibi de dezavantajları da var ve dezavantajları avantajlarından çok daha fazla.
bana soracak olursanız size daima garanti olanı yapmanızı tavsiye ederim ve playstation almanızı öneririm.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler