kızıltilki

Durum: 4 - 0 - 0 - 0 - 06.11.2017 20:40

Puan: 4 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

philips 32pfk4100/12

philips’in f/p ürünü olarak ürettiği 82 cm (32") full hd led tv modelidir. dahili uydu acılısının yavaşlığı kanal geçişlerinin uzun sürmesi hayal kırıklığı olsa da bende türksat teledünya bağlı olduğu için önem arz etmiyor. fakat dahili uydu acılısı olduğunu için alıyorsanız kesinlikle pişman olursunuz. desteklediği video formatlarında h264 olmasına rağmen x265 bir filmi usb yoluyla izleyememek keyfinizi kaçırabilir. mutfak, küçük oda ya da benzeri kısıtlı kullanım alanları için idealdir.

audi

alman otomobil üreticisidir. 2018 de yollarda görebileceğimiz yakın zamanda tanıtımı yapılan yeni a7 ve a8 modellerinin premium sınıf kullanıcılarının ilgisini çekeceği aşikar. 2. el kullanımlarda tüm modelleri için pahalı yedek parça ve servis hizmeti tercih etmede olumsuz etkiye sahiptir.

honda civic

2003 modelini kullandığım japon üretimi otomobil. lpg uyumu ve yakıt ekonomisi açısından idealdir. artan araç piyasasından direkt etkilenen, 2. el piyasında yüksek fiyatlara satışta olan araçtır. 2017 modelinde c sütunundaki kronik çöküntü sebebi ile de kullanıcıları mağdur etmiş ve geri çağırmaya yanaşmamıştır.

epson l1300

aktif yazıcı kullananlar için üretilen ve a5-a6-a4-a3-a3+ vb. baskılarda mürekkep tankı sistemi ile daha ucuza baskı sağlayan epson modeli. yalnız sürekli basımlarda tanktan mürekkep çekmek için bir süre duraklama ardından garip sesler çıkarma yoluna gidiyor. yaklaşık 1 yıllık kullanımda ped olarak bilinen mürekkep süzen malzeme tıkanmaktadır. servis garantisi varsa ücretsiz değiştiriyor yoksa 200-300 tl gibi rakamları bulabilir. mürekkeplerin tüp kodu, üreticinin belirttiği kodlarda olduğu sürece kendiniz alıp doldurabilirsiniz. sayacı yok ama renkli baskıda bir tank seti (4 renk tüp adedi 70 tl civarı) 6000 sayfa baskı yapabilmektedir. eksiği kablosuz bağlantının bulunmaması. son olarak sürekli a4-a3 arasında geçiş yapıyorsanız her seferinde tepside kağıt değişikline gitmeniz gerekiyor çünkü kağıt alımını tek tepside yapıyor. başka markalarda çift tepsi sistemi var ki çift olması daha kullanılışlıdır.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 4

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler