kahin

Durum: 40 - 0 - 0 - 0 - 06.01.2018 01:26

Puan: 44 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 4

bytecoin

son 2 3 günde kendini neredeyse 2 ye katlamış olan ve minergate.com da miningi monerodan sonra en karlı olan coindir.

bs player

bilgisayarınızda kullanabileceğiniz en stabil ve bir çok kodeğe sahip video ve ses oynatma programıdır. her ne kadar kullanıcıların izlemek istedikleri filmlerin alt yazısını, 'dosya ismi' handikapından dolayı bulamadıklarını iddaa etseler de sıkça paylaşılan format ve ismiyle aratıldığında alt yazıyı bulup, farklı tuş kombinasyonları ile altyazıyı filme uygun hale getirebilecekleri bir programdır. iyidir. candır.

kablosuz şarj

natürel yaşamı seven bir elektrik teknikeri olarak baktığımda küçükte olsa oluşturduğu manyetik alanı ve cihazınızın hele ki 'kalitesiz ve güven vermeyen marka veya model ise' uzaklığının etki alanı çerçevesinde tutulmadığı üzere batarya ömrü ve bataryası için tehlike arz etmesinden ötürü sevmediğim fakat teknolojinin gelişmesi adına da sevdiğim bir teknolojidir.

nokia

bir zamanlar dünyanın rekor telefon satışlarını yapmış, windows tabanlı serileriyle son dönemlerinde kötü itibar yapmış tekrar android telefon modelleriyle piyasaya giriş yaparak aradığı satış hacmini bulamamış bir markadır.

hay day

eşimin uğruna internetimi bitirdiği şu kalmamış bundan almam lazim, aa bu bitmiş , yumurtaları toplamam lazım vb. muhabbetlerine maruz kaldığım, pek mobil oyun sevmesem de 100 milyon kullanıcının ilgi duyduğu oyun. heralde sıkıntı bende:) ...

samsung galaxy tab 3 lite 8 gb siyah

eskiden bir müddet kullanmış ve şimdi kızıma oynaması için verdiğim, sizlerinde sağlam, garantili, ucuz ve çokta özellik beklemediğiniz bir tablete sahip olmak istiyorsanız tavsiye ettiğim tablet.
almak isterseniz sosyal ağlar veya belirttiğim gibi (yaşı uygunsa) çocuğunuza gelişimi, teknolojiyi biraz da olsa kavraması ve yakın fiyatlara satılan adi muadillerine para kaptırmamanız adına alabileceğiniz sağlam bir ürün.
bu tablet 1.3ghz 4 çekirdekli işlemciye, 1gb rame, 2mp kameraya 8gb hafızaya usb 2.0 versiyonuna ve 7.0" ekrana sahip.
bu teknik özellikleri genel olarak yorumlarsak aşırı kullanım ve aktarım hızı beklemeden not alabileceğiniz müzik dinleyebileceğiniz sosyal ağlara girebileceğiniz kalitesiz olsa da fotoğraf çekip film izleyebileceğiniz sorunsuz bir tablet.
hemen hemen diğer çin malı taklit marka ve modellerle fiyatı aynı olup lisanslı ve garantili olmasından dolayı alınası bir tablet.
merak edenler için;
 resim

çiftlik bank

okuduğum haberler ve yorumlar karşısında temeli olmayan bir yapılanma olduğunu bu başlık altında entry olarak bırakmıştım fakat ortalama 1 2 saat önce tv8de bildiğiniz kurumsal tesisler ve büyük yatırımlarını anlatan bir reklamı gördüm benim fikrimi yine değiştirmesede asıl meseleye değinirsek bir yayın organı kötü haber yaparken diğer bir yayın organı reklamını sunabiliyor. böyle bir durumda iyice araştırılıp ona göre servis etmeleri gerekirken yapıştır haberi ya da reklamı parayı al mantığıyla olmamalı maalesef ki bu da kapitalizmin k*hpe düzeni..
iyi mi kötü mü zaman içerisinde göreceğiz ve inşallah ki ben haksız çıkarım ve tüm umut bağlayan fakir yahut orta gelirli vatandaşımız da kazanmış olur.

dewalt brushless 18volt xr şarjlı matkap dcb113

çalışmış olduğum şirkette verdiğim siparişin yanlış gelmesi üzerine tanıştığım ve geri göndermediğim matkap. en önemli özelliği 18 v olmasına rağmen hafif ve brushless yani fırçasız olması. yeni nesil üretilen matkap serilerinden biri olduğu için aşırı kullanımlar sonrasında kömür bitme derdi olmayan ve özel koşullarda (yanıcı gazların bulunduğu ortam gibi) kalkış anında kıvılcım üretmediği için güvenle kullanabileceğiniz bir model.
1.kademesinde yavaş fakat güçlü tork veren 2.kademesinde ise daha hızlı kullanım olanağı veren bir matkap.
kutu içeriğinde ise hızlı şarj dolumu yapan şarj cihazı, 2 adet batarya,sökülüp takılabilen kabza, ve 1 adet matkap çıkmakta.
kullanım kolaylığı adına hoşuma giden en güzel 2 yani ise 1 adet ekstra ucu mıknatıslı yüzeyine koyabilmeniz ve kullanım anında matkabı aşkı çengelinden belinize yahut bir noktaya asabiliyor olmanız
özetle teknik işlerle ilgilenenlerin uzun yıllar boyunca kullanabileceği sağlam bir ürün.

bitfinex.com

bir çok sanal para takas sitelerinde bulamayacağınız altcoinleri bulabileceğiniz bir site. kripto paralarla çokça yakından ilgilenenlerin yakından takibe aldığı platform. sebebi ise anı dalgalanmaları bile en hızlı yansıtan site. hızlı olduğu için, başka bir platformda yatırımımız varsa parayı çekmek ya da yatırmak adına fikir alabileceğiniz bir site aynı zamanda.

telegram

şifreleme konusunda sağlam, muadili olan programlar gibi herkes tarafınca bilinmeyen bu sebeple de saldırılara uzak olan bir uygulama. son dönemde de coin dünyasına yakın olanların kanal üzerinde gruplar oluşturduğu programdır.
  • /
  • 4
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 40

iyimi.com

sözlük dünyasını bir nevi branşlastırarak yeni bir boyut açmış aynı zamanda da yazarlarına da kazanç sağlayan site.

gelecekte teknolojik açıdan bir rehber hâli alacak fakat yeni bir oluşum olduğu için ufak göz ardı edilebilir kullanım sıkıntıları yok değil
misal: "bkz" butonuna entry yönlendirmesi yaptığımda entryi bulamadı.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler