islero

Durum: 88 - 0 - 0 - 0 - 15.11.2017 13:16

Puan: 92 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 9

9gag

postların çoğu (bkz:reddit) ten çalıntıdır. inci sözlük benzetmesine tamamen katılıyorum. ırkçı ve cahil ergenlerin uğrak yeridir.

cs:go

eski dust 2 ve office haritalarının kaldırılması sonucunda oyuncular isyan başlatmıştır. gabenı tanıyorsam hiç takmadan önüne bakar.oyuncuların nefretini bu kadar çok toplayan bi firma az bulunur..

twitch

pewdiepie daha twitch yokken zaten ünlüydü.firmanın kökeni justin.tv ye dayanmaktadır.geçen sene amazona çok iyi bir fiyattan satılmıştır. aklınıza gelebilecek tüm oyunlar için yayın yapan birisi bulunmaktadır.burada da türk yayıncı ve izleyici kitlesi oldukça kötüdür.hearthstone ve dota 2 izlemek için hergün ziyaret ettiğim sitedir ayrıca.

vlc player

altyazı aktarma bakımından bi bs player değildir.stream izlemek içinse bence de 1 numaradadır.

bimeks

vaktinde arkasında koç ailesinin bulunduğu, apple ın türkiye distribütörü de olmuş bu firmanın kapanmasına şaşırdın açıkçası.

youtube

türkiyedeki konumunu dikkate almazsak artık insanlar için görsel bir kütüphane olmuş diyebiliriz.aklınıza gelebilecek her konuyla ilgili mutlaka videolar vardır.ben özellikle dıy videolarını özenle takip etmekteyim.youtube türkiye ise 10 yaşındaki çocuklara hitap etmektedir malesef.

xiaomi mi notebook pro

başlıkta bahsedilen model xiaomi notebook pro 15 modelidir.600 dolara 12 inc ekranlı gpu suz modeli de bulunmaktadır.12 inc modeli de metal kasa ve günlük kullanım için yeterli olduğunu da belirtmek isterim.

dyson

başlıkta ev işi ve süpürge gibi kavramların sadece kadınları ilgilendirdiği fikri yer almamakla beraber ülkemizdeki erkeklerin %90nı dysondan bihaberken bu oran kadınlarda tam tersi diyebiliriz.ayrıca sadece süpürge üretildiği yazılmamasına rağmen bu çıkarımda bulunmak büyük bir başarı açıkçası.süpürge denilince akla gelen ilk marka açıklamasının da arkasında olduğumu belirtmek isterim.

torrent

eskisi kadar popüler olmadığını söyleyebilirim.kullanıldığı alanlara bakarsak; müzik, film, oyun, programlar için kullanılmaktadır. apple music, spotify sağladığı kolaylık sonrasında insanlar müzik için torrent kullanmayı azalttığını söyleyebilirim.benzerini filmler için netflix,apple tv ;oyunlar için steam, ps+ gibi üyeliklerin yaptığı aşikar.geriye kalan program içinse zaten genel kullanımda çok küçük bir yüzdelik dilime sahip olduğunu da belirteyim.

avea

artık yoktur doğrusu için (bkz:turk telekom). kendisinden büyük bir atılım beklemekteyim.özellikle internet paket kullanımları her geçen gün artan günümüzde altyapı gücünü kullanacaktır.
  • /
  • 9

iyimi.com

bitcoin taleplerinizi, iyimi kullanıcısına bitcoin adresinizi özel mesajla bildirerek yapabilirsiniz. entryleriniz incelenip transfer gerçekleştirilecektir. bir ödeme talep formu da hazırlıyoruz böylelikle daha pratik ve hızlı şekilde transferler yapılabilecektir.

edit: artık ödeme eşiğini geçen üyeler porfil sayfasında görünecek talep butonuna basarak biriken bitcoinlerini talep edebilir.

Toplam entry sayısı: 88

zenmate vpn

6 ay önce kullanmayı bırakığım internet vpn sağlayıcısı.btk tarafıdan engellebildiği için bıraktığımı hatırlıyorum.bunun yerine operanın vpni ni kullanıyorum tavsiye ederim.
Henüz takip ettiği biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler