hoyt

Durum: 13 - 0 - 0 - 0 - 28.11.2017 20:46

Puan: 10 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 2

htc vive

lazer teknolojisi ile çalışan, piyasada bulanabilecek en iyi sanal gerçeklik gözlüklerinden birtanesidir. hareket sensörleri ile donattığınız bir ortamda çok gerçekçi oyun keyfi yaşayabilirsiniz. oyunları sorunsuz ve yüksek fps'de oynamak isterseniz piyasadaki en iyi ekran kartına sahip olmanız gerekmektedir.

vr gözlük

hali hazırda piyasada uygulamalarının yeterince olmadığı sanal gerçeklik gözlüğüdür. çok değil 5 yıl sonra oyun, film, uygulama bazında inanılmaz uygulamalarla karşılaşacağımız kesindir.

wcx

kayıt olduktan sonra verilen referans link üzerinden başka insanlar kayıt olursa her kayıt başına yine 50 wcx veren ico sitesidir.

booking.com

erken rezervasyonlarda güzel fırsatların yakalanabileceği, özellikle yurt dışı seyahetlerinde büyük kolaylık sağlayan internet sitesi. airbnb ile karşılaştırıldığında son dakika iptaller yaşanmamaktadır ve ekstra ev temizlik parasının alınmadığı ev sayısı daha fazladır.

arçelik telve

tekli olanını kullandığım 2 dk içerisinde tatmin edici bir şekilde kahveyi iki taşım pişiren kahve makinesi. 2'li olanlardan farkı suyu kendiniz koyuyorsunuz. bence gereksiz bir özellik. tekli olandan iki tane alsanız yine de ikili olanın fiyatından ucuza gelmektedir.

uber

taksi şoförlerinin neden karşı çıktığına anlam veremediğim uygulamadır. alacakları orta seviye bir araba ile plaka sahibine para vermek zorunda kalmadan kendi işlerinin patronu olabilirler. puanlama sistemi ile şoförler arası çürük elmaları da çok rahat ayıklayabilir meslek saygınlıklarını tekrar kazanabilirler.

gearbest.com

şimdiye kadar herhangi bir sorun yaşamadığım internet alışveriş sitesidir. ufak bir kargo ücreti ödeyerek siparişinizin daha hızlı gelmesini sağlayabilirsiniz aksi takdirde siparis süreniz bir ayı bulur. müşterisi memnuniyeti açısından da ellerinden geleni yapmaya tüm mesajlara cevap vermeye çalışırlar.

tesla

günün birinde türkiye pazarına girmesini dört gözle beklediğim firmadır. bunun için firmaya mail atmışlığım bile vardir (cevap vermediler ama olsun). durum el verirse model 3 ile başlayıp model s ile noktalamak isterim.

tesla model s

batarya değişim istasyonları ile uzun yolda şarj sorununu kökten çözecek otomobil üreticisinin elektrikli aracıdır. batarya değişiminin tanıtıldığı ve yakıt dolumu ile karşılaştırıldığı video için

pokemon go

oynayanları etkisine alan, o park senin bu park benim gezdiren, kilometrelerce yürüten oyundur. payasaya teknik alt yapısı daha sağlam bir şekilde çıksaydı hala oynanıyor olacaktı. bir gün ansızın giyilebilir teknoloji ile tekrar gelebilir.
  • /
  • 2
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 13

tesla

günün birinde türkiye pazarına girmesini dört gözle beklediğim firmadır. bunun için firmaya mail atmışlığım bile vardir (cevap vermediler ama olsun). durum el verirse model 3 ile başlayıp model s ile noktalamak isterim.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler