haksoy92

Durum: 4 - 0 - 0 - 0 - 08.11.2017 22:49

Puan: 4 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

playstation 4 slim

500 gb olanını bir hafta önce gayet ucuza aldım ve kullanıyorum da. fakat sadece media player olarak. arkadaş senelerin pc oyuncusuyum ve utanarak söylüyorum ki hiçbir oyuna para vermedim. fakat bu ps4 oyunlarının fiyatlarını gördükçe acaba pc'de mi kalsaymışım hep diyorum.

xiaomi

power bankını kullandığım elektronik markası. 20000 mah kullanıyorum (versiyon 2) ve kısacası inanılmaz diyebilirim. işin ilginci telefonumu (samsung note 4) kendi orjinal şarj aletinden daha hızlı şarj ediyor. umarım doldurt-boşalt olayaı 100-200 gibi geçince performansta kayıp vermez.

bitcoin

borsasına yeni girdiğim elektronik para birimi. şu ana kadar alt coinlerde al-sat yaparak 3-5 birşeyler kazandım fakat bitcoin'i bir türlü anlayamadım arkadaş. tam alıyorum fiyatı düşüyor. zarar etmeyeyim diye satıyorum sonra fiyatı artıyor. bana pek yaramadı bu. litecoin var onda şansım daha yaver gitti mesela.

lenovo v310 i5

kendisine sahip olduğum bilgisayar. iyi ki de almışım diyorum level atlattırdı bana. bendeki modelde 128 gb ssd var hız neymiş adeta onu öğrendim. bir de yedek batarylaı olarak gelmesi çok iyiydi. piyasada başka yedek bataryalı bilgisayar da bulamadım. kısacası sana puanım 9/10 lenovo v310. 1 puan kırma nedenim de kasa malzemesinin kalitesiz oluşudur.
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 4

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler