gokayc

Durum: 38 - 0 - 0 - 0 - 09.12.2017 15:31

Puan: 42 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 4

e-devlet

vermiş olduğu bir çok hizmet ile zaman kazanımı sağlamaktadır. örneğin iş başvurusu sırasında istenilen tüm evrakı buradan temin etmek mümkündür. ayrıca emekli maaşlarından kesinti detaylarına dahi ulaşılmaktadır.

lenovo

şu an iş bilgisayarı olarak kullandığım hızlı şarjı ile beni etkileyen bir laptop markasıdır. oldukça hafif bir malzemeden yapılmıştır. sağlam ve klavyesinin ışıklı olması ile her ortama uyumludur. tek olumsuz yanı şarj kablosu daha uzun olabilirdi.

seagate 1tb taşınabilir harddisk

üzerinden 3 5 yıl geçmesine ve bir kenarda toz içinde bırakmama rağmen, hiçbir sorun yaşatmayan güvenilir ve sağlamlığı için bana göre bir numaralı harici harddisk markasıdır. sorunsuzca güvenle alınabilir.

onedio.com

özellikle trafikte zaman geçirmek için çok güzel bir program. hem gündeme dair hemde sosyal testleri ile keyifli zaman geçirmeye yaramaktadır. kısa bilgiler ile tarih, sanat, ekonomi, siyaset ile kişiye hap bilgiler sağlamaktadır. telefon uygulaması indirilmesi tavsiye edilir.

foursquare

bir gezgin olarak diyebilirim ister yurt içi olsun ister yurt dışı tavsiyeleri kesinlikle on numaradır. hiç bugüne kadar tavsiye ettiği mekanlar falso çıkmamıştır. hem yorumlar hemde puanlama ile bilinmiyen bir için kullanılabilecek yeme içme eğlenme programıdır. özellikle menü fotografı çekip fotograflara ekleyen arkadaşlara çok teşekkürler.

max payne

ilk çıktığında ateş edildiği an slow motion özelliği ile beni benden almıştır. ilk kol bacak kopmalı oyun diyebiliriz. hikayesi ile çıktığı yıl tam bir film tadında oyundu. bak yükleyip oynayasım geldi.

periscope

ilk çıktığında herkes tarafından her yerde canlı yayın yapmayı sağlayan uygulamadır. hatta maçları bile televizyon herkes izlesin diye canlı bağlayıp izletenler çıkmıştı. zamanla farklı amaçlar için canlı yayın yapılmasına devam edildi. dil seçeneği değiştirilerek farklı ülkelerde yapılan canlı yayınlar izlenebilmektedir. instagram gibi uygulamalar canlı yayın özelliği gelmesi ile ilgi giderek azalmıştır.

nokia

bir zamanlar nokia yı taht tan indirebilecek bir marka çıkacak mı diye economist dergisine kapak olmuş telefon markası. şu an artık microsft un satın alması ile abd li bir şirket olmuştur. özünde telsiz haberleşmesi için nokia nehrinin kenarında kurulan bir şirkettir.

linkedin

uzun yıllardır üye olduğum fakat bugüne kadar sadece bir kaç iş görüşmesi için mesaj aldığım platform. özellikle yurt dışı işleri için tüm şirketlerin hr sayfalarınna bakmaktayım. fakat şirketlerin kendi sitesi ile linkedin de yer alan iş ilanları birbirini tutmaktadır. o yüzden her career sayfasında yer alan ilan güncel olmayabilir. o yüzden o şirketin kendi sitesinden de kontrol etmekte fayda olabilir. bir çok headhunter için davet gönderip, olumlu cevap almama rağmen, oturma ve çalışma izinlerinden dolayı görüşme aşamasına gelmek zor olmaktadır. kim nerde, ne zaman, ne kadar süre çalışmış, hangi okulda okumuş, hangi eğitimleri almış, hangi dilleri biliyor ve sizinle ortak arkadaşları var mı gibi iş hayatına dair her konuda bilgi vermektedir.

parliament

şu aralar en çok müteahhit sigarası olarak geçmektedir. aqua blue, night blue gibi çeşitleri vardır. fakat malboro touch ile bu çeşitleri eski talep görmemektedir. sigara sağlıga zararlıdır.
  • /
  • 4
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 38

drone

amazonun kargo dağıtım araçı olarak drone kullanacağını duyurmuştur. bunun üstüne ups ve hatta ptt dahi drone ile teslimat yapacakmış diye haberler çıktı. özellikle afet durumlarında çok iş göreceğe benziyor. bende hobi olarak "corby drones ls-126 siyah" bulunuyor. bu arada 500 gram altı olan drone lar için emniyete bildirmeniz gerekmemektedir.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler