gece yolcusu

Durum: 21 - 0 - 0 - 0 - 19.12.2017 12:49

Puan: 21 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Çaylak

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 3

e-devlet

18 aralık 2008 tarihinde açılan ve vatandaşları devlet kurumlarında olan işlerinin büyük bir bölümü için uzun kuyruklar beklemekten kurtaran e-devlet kapısı, kuruluşunun 10. yılına özel olarak baştan aşağı yenilendi.

yeni arayüzde ilk dikkat çeken farklılık kullanıcıları karşılayan arama kutusu oluyor. bir kurum veya hizmeti bu bölüme giren kullanıcılar, seçenekler arasında dolaşmadan yapmak istedikleri işlemlere kolayca ulaşabiliyorlar.

e-devlet kapısı yeni tasarım
arama bölümünün alt kısmına yerleştirilen e-hizmetler, kurumlar, belediyeler, firmalar ve hızlı çözüm gibi başlıklar, kullanıcıların hizmetlere çok daha hızlı ulaşabilmesini sağlayan ikinci yol olarak dikkat çekiyor.

sayfanın alt kısımlarına indikçe, kullanıcıları e-hizmet kategorileri ve en çok kullanılan hizmetler gibi kısayollar karşılamaya devam ediyor. en alt bölümde ise e-devlet hakkında istatistiklerin yanı sıra sosyal medya hesapları ve çağrı merkezi hakkında bilgiler paylaşılıyor.

sleeping dogs

sleeping doğa, triad denilen çin mafyalarını konu alıyor. mafyanın içerisine sızan bir gizli polisi yönlendiyorsunuz ve yaptıklarımız oyun sonucunu etkiliyor. bu da oyunun ine çıkan en önemli özelliklerinden biri.

lord of the rings

hayatımın oyunu çocukluğumdan bu yana daima aralıksız oynadığımız efsane oyun oyunda 6 irk var bunlar : elf , men ,drawers,goblins, ısengard ve mordor savunmada ırkı olarak cüceler on plana çıkıyor saldırı olarak ise elf ve isangard oyunda türk bir arkadaşımız osmanlı mod yaparak menleri osmanlı ısengardi ise bizans yapmıştır. oyundaki amaç belli bir miktar para ve 2 ev yapan elemanla başlayıp kendinizi güçlendirmek ve düşmanı yenmek ek olarak buyu gücü var ne kadar savaş içinde olursanız buyulerinizde ona gore artıyor 5,10,15,25 sırasıyla asla bitmicek bir oyun da games bu oyunu satmasaydı şuan tüm dünya biliyordu ama az kişi bilmeside güzellik katıyor.

need for speed underground

bir gün yolda giderken 4 gb bir fals bulmuştum içinden bir kaç müzik ve bu oyun vardı, tanismam bu vesile ile olmuştu ozamanlar gerek grafikleri gerek oyun dinamikleri olarak gerçekten etkileyiciydi tabi şimdiki oyunlarla karşılaştırma yapılması saçma olur ama yinede efsaneler eskimiyor.

mhrs

bundan bir kaç yıl önce bakan suat kılıça bir vatandaş hastanelerde neden ücret kesiliyor dendiğinde bakan ise elbet ki kesilicek kesilmezse herkes gider kesiyoruz herkes gitmesin diye bir cevap vermiştir çok manider :) mhrs de ise hic bir şekilde ücret alınmaz lakin telefon ile randevu alicam derseniz 2013 yılından bu yana dakikada 43 kuruş kesinti yapılıyor.

swarm

artık tamamıyla gösteris için kullanilan programdir. her şeyi olduğu gibi bunu da mahvetmis olduğumuz gercegini kabul etmeliyiz, önceden benim arkadaşımın annesi kızının nerde olduğunu buradan takip ediyordu. simdi ise "ayy o cafe mi asla ben check in yapamam burda daha pahalı bir yere gidelim " olmuştur.

blutv

01 dizisinin de içinde olduğu inanılmaz dizi platformudur , d smart tv bin yeni platformu ve kayıt olunduğu taktirde ilk ay ücret talep edilmemektedir . kayıt olup girin diyorum dizide para ile izlenemez diyorsanız ozaman twd vb izlemeleri devam edin içeriği bol ve kalitelidir.

adobe acrobat reader

en son (bkz:nicola tesla) nın hayatını okumak için kullandığım (bkz:pdf) okuyucusudur, güzel yönleri ver ; temasını siyah yapıp gece okurken göz agrisini engelle yebiliyor ve kaldiginiz yerleri kaydedebiliyorsunuz.

outlast 2

ilk oyununu internet kafelerde oynardık simdi ise boyle insani izlerken bile rahatsız eden bir oyun yapmışlar zaten 12 kişilik ekip yapayir bu oyunu hic nefes almadan çalışıyorlar , eğer kendi psikolojinize güven miyorsaniz tavsiye etmem çünkü aşırı derece rahatsız edebiliyor.

ziraat bankası mobil uygulama

dun para yatirmama çok yardımcı öpmüş uygulama teması sade ve anlaşılır , herhangi bir anlamadiginiz yön olursa youtube da ziraatın kendisinin yapmis olduğu videolara bakabilirsiniz.
  • /
  • 3
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 21

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler