gamzeliteyyare

Durum: 6 - 0 - 0 - 0 - 04.12.2017 16:15

Puan: 6 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

windows 10

uzun bir süre windows 8.1 kullandıktan sonra çok çok iyi gelen kullanımı kolayca öğrenilebilen yeni windows sürümü. şu ana özellikle içinde gelen microsoft edge isimli internet tarayıcısı tam bir bomba. uzun yıllar dalga geçilen internet explorerdan sonra chrome'u bıraktıracak bir tarayıcı. herkese tavsiye edilir.

donanimhaber.com

türk insanın beleşçiliğinin günyüzüne çıktığı hemen her konuda ucuza veya beleşe iş halledilebilen bir site. tam bir ölücüler ordusu olan kullanıcılarının bilgileride genelde yanlış. kullanmayın kullandırtmayın.

columbia

kağıt üstünde outdoor ürünler üreten fakat her yerde giyilebilen ve görüntüden çok konfora önem veriyorsanız verdiğiniz her kuruşa değecek marka.

fifa 18

fifa serisinin en son oyunu. oynadığınız platform farketmeksizin internetle ilgili problemler çok çıkıyor ve ea bunlara çözüm getirmiyor (online friendlies vs oyun modları). forumlarında saatler harcamış olmama rağmen elle tutulur cevaplar veya çözüm bulamadım. ancak her seneki gibi bu senede on numara iş yapmışlar. verilen her kuruşa değer.

bread wallet

bir bitcoin wallet sistemidir. işcep, garanti mobil gibi bitcoin cüzdanı yeni kullanmaya başladım şu ana kadar çok memnunum. kullanımı basit ve uygulaması takılıp krizler geçirtmiyor.

iphone 4s

şu ana kadar kullandığım en kaliteli telefondu nitekim appleda bu modelin ardından çöküşe geçti. gerek sağlamlık gerek kalite açısından on numara telefondu. çevrede nsanların elinde hala görüyorum.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 6

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler