furukcell

Durum: 5 - 0 - 0 - 0 - 13.12.2017 21:36

Puan: 5 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

flappy bird

ilk çıktığında acayip sardığım hatta sabahladığım oyun. çok basit ama bi okadarda zor bir oyun flappy. ince ince hesaplar yaptırıp totemler yaptıran. hele arkadaş cevresinde en yüksek skoru yapınca sanki karşıki dağları ben yarattım edasındaki o yüz ifadesi ve ardından gelen anlamlı laf sokuş paha biçilemez. 'kuş ölür sen uçuşu hatırla..'

fifa 18

bir pesci olarak yorumun fifa oynanabilirlik açısından pesin çok üstünde pes gibi herkesi çalımlayıp gol atamıyosun. zaten adamlarda ingiltere 3.liginin bile lisansları varken biz gidip konami cupta london fc mancester blue maçı yapıyoruz. şampiyonlar ligi olmasa pes zaten bitmiş. onuda fifa alırsa ozman fifacı olurum arkadaş.

bitcoin

para için kullanılan 'kedi yemez köpek yemez' lafını hakeden yegane buluş. fiziksel olarak aslında olmayan para. ama bi devri bitirip bi devri açabilirmi diye ciddi ciddi düşündren olay. son düzlükteki terzi arif misali aldı başını gidiyor. arabayı satıp bitcoinmi alsam diye düşündüren para.

nokia 1100

24 yıllık hayatımda en uzun soluklu kullandığım telefon. bir hafta şarjı giderdi 12000smsi bitirdiğim güzel telefonum. şimdilerde yine ara ara kullanmak istemiyo değilim aslında. duvardaki sineği falso aldırıp öldürdüğümü bilirim. hey gidi günler hey

elektronik sigara

boş bir okadarda gereksiz bi alet. 400 tl verip abi sigarayı bırakıcam yeter diye bi hışımla aldım şimdi sigarayla beraber içiyorum. tek iyi yönü evde telefonda okey oynarken oyuna dalıp üstüme kül düşmüyor. bide oda güzel kokuyor.
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 5

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler