fourlar

Durum: 11 - 0 - 0 - 0 - 11.11.2017 18:15

Puan: 15 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 2

skype

sesli ve görüntülü arama yapabilmenizi sağlayan, yurtiçi ve yurtdışı aramalarını sorunsuz bir şekilde yapabileceğiniz microsoft'un ürünüdür. birçok sektörün işini kolaylaştıran bir uygulamadır. örnek olarak sigorta acentelerinin, şirketler arası anlık yazışmaların ve ürün pazarlama işi ile uğraşanların olmazsa olmazı programdır. bazen yazışmalar arasındaki kopukluklar haricinde hiçbir kötü yönünü görmedim.

delonghi ecp 35.31

espresso ve cappuccino yapma konusunda oldukça başarılı ve kullanımı basit bir kahve makinesidir. yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve bir sıkıntısını görmedim. kahve içmeyi ve kahve hazırlamaktan zevk alanların kesinlikle bu cihazdan edinmelerini tavsiye ederim. bu cihaz için tek eleştirim sütü ısıtmak için kullanılan aparatın bardağa çok yakın olması. ancak çok da dert edilicek bir durum değil günlük kullanımda çok sorun çıkartmıyor.

zubizu

internet üzerinden alışveriş yapacağım zaman girip indirim kodu var mı diye baktığım ve çoğu zaman güzel indirimler bulduğum uygulamadır. en son n11'deki alışverişlerimde 35 tl tasarruf etmiştim. internetten alışveriş yapan kişilerin mutlaka indirmesi gereken bir uygulamadır.

blockchain.info

sanal paranızı güvenle saklayabileceğiniz, sitesi ve mobil uygulaması çok kullanışlı olan bir sanal cüzdan sitesidir. küçük yatırımcılar için komisyon oranları diğer sitelere göre bi tık ağır gelebilir ancak hız konusunda çok iyi bir site ve uygulamadır. yeni başlayanlar için sadelik açısından tercih edilebilir.

maximum

işbankası'nın mobil uygulamasıdır. kredi kartını internete, yurtdışına, nakit çekimlerine açıp kapatmak için son derece kullanışlıdır. ayrıca maximum kampanyaları ile birçok alışverişinizde avantaj sağlayabilirsiniz. kesinlikle kullanıcı dostudur.

opera

bilgisayarlarda chrome kadar hızlı çalışmasa da otomatik reklam engelleyicisi ve yan taraftaki durum çubuğu ile diğer web browser'lardan kendini çok iyi bir şekilde ayırmıştır. ancak hız konusunda malesef geri kalmıştır. ancak mobilde operanın üstüne kesinlikte tanımam. hız erişilebirlilik açısından çok kolaylık sağlamıştır. umarım mozilla quantum'u örnek alırlar

firefox quantum

2 gün önce betasını kullanmaya başladığım ve hayran kaldığım mozilla firefox'un yeni sürümü .14 kasımda resmi olarak duyurulucak olan sürüm chrome'un tahtını sallayacak gibi duruyor. beta sürümünde olduğu için tema yönünden sıkıntıları var ancak hız konusunda gayet tatmin edici. umarım 14 kasımda bütün sorunları çözülmüş şekilde bilgisayarlarda yerini alır.

ipad 2

2013 senesinde aldığım ve hala günlük işlerimi sorunsuz yapabildiğim cihazdır kendileri.
diğer markaların tabletleri aylar içinde yavaşlamaya başladığı düşünülürse bu cihaz ve apple kalitesi kendini belli ediyor. ipad 2'nin böyle iyi olduğu düşünülürse diğer sürümleri tartışmaya bile gerek yoktur efenim

powerbank

cep telefonu, tablet, bilgisayar gibi elektronik aletlerinizi şarj edebileceğiniz dışarıdayken hayat kurtaracak bir cihazdır. kaliteli bir cihazla 16000 mh'lık powerbank'i gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

elektronik sigara

sigarayı bırakmak isteyenler için icat edilmiş, likit denen sıvılar ile nikotin ihtiyacınızı gideren pilli alettir. sigarayı bırakmak için sigara kullanımına elverişli cihazları tercih etmek önerilir aksi halde sadece buhar çekimi ihtiyacınızı gidermeyecektir. 1 haftalık kullanım ile cihazın parasını çıkartabilirsiniz
  • /
  • 2
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 11

blockchain.info

sanal paranızı güvenle saklayabileceğiniz, sitesi ve mobil uygulaması çok kullanışlı olan bir sanal cüzdan sitesidir. küçük yatırımcılar için komisyon oranları diğer sitelere göre bi tık ağır gelebilir ancak hız konusunda çok iyi bir site ve uygulamadır. yeni başlayanlar için sadelik açısından tercih edilebilir.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler