fault

Durum: 4 - 0 - 0 - 0 - 19.11.2017 00:41

Puan: 4 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

twitter

yaklaşık 4-5 ay önce hesabımı kapattığım site. evet gündemden kesinlikle kopmuyor, anında çoğu şeyden haberdar oluyorsunuz. hatta çoğu zaman eğlenceli de olabiliyor. fakat insan sürekli bir şeyler yazmak istiyor, kendini tutamıyor. yani en azından benim için öyle. gece geç saatlere kadar oturup, daha sonra melankolik şeyler yazıp paylaşmak iyi bir izlenim bırakmıyor etrafa. şöyle de bir şey var ki, hesabımı kapattıktan sonra eksikliğini hissetmedim dolayısıyla da o sitede zaman kaybetmiş olmadım. he onun yerine ne yaptın derseniz atom nasıl parçalanır onu öğrendim.

haxball

büyük ihtimalle 90larda doğmuş neslin daha çok seveceği basit yapıdaki oyun. nedense bu oyuna girince samimi bir ortamda hissediyorum kendimi. 90lar döneminde doğmuş neslin mahalle kültürünü son anda yakalayıp, teknolojiye de yabancı olmayışından kaynaklı sevdiklerini düşünüyorum.

blablacar

geçen sene antalyadan istanbula dönmek için kullanmak istediğim fakat bir türlü kullanamadığım programdır.
yahu tam anlaşıyoruz şu saatte şurda buluşuruz ordan direkt istanbula yolculuk başlar diye, en son bir bakıyorum adam ankaraya gideceğini söylüyor. başkasıyla konuşuyorum anlaşıyorum pat yerinin dolduğunu söylüyor.
sonuç olarak tehlikeli olabilmesi bir kenara, buna göre plan yapılmaması gereken uygulama. zaman-mekan denk gelirse ve yolculuk ettiğiniz kişi de iyi birisi çıkarsa güzel olabilir.

onedio.com

ilk çıktığı zamanlar özellikle testleriyle falan az da olsa eğlendirdiyse de şimdilerde iyice can sıkmaya başlayan site. özellikle artık sıradanlaşmış tespitleri-davranışları, video şeklinde sanki ilk defa kendileri buluyormuş gibi aktarmaları baya bi soğutuyor.
aslına bakarsanız uzun bir süredir içerikleri ne doğru düzgün bilgi vermiş ne de eğlendirmiştir.
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 4

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler