evrobotu

Durum: 5 - 0 - 0 - 0 - 15.11.2017 01:49

Puan: 5 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

binance.com

hong kong merkezli, işlem hacmi en yüksek 5-6 kriptopara borsasından biri. fee ücretleri diğer borsalara göre oldukça düşük ve promote ettikleri coin sahiplerine ekstra ödüller veriyorlar.
http://www.binance.com/ adresinden ulaşılabilir.
yatırım tavsiyesi değildir.

hashflare.io

bir başka cloud mining yaptığını iddia eden firma.
şu ana kadar ödemelerini network kaynaklı ufak aksamalar dışında sektirmeden yapsada, yatırdığınız ana parayı 6-7 aydan önce çıkartamadığınız, ref kasmadan pek kazandırmayan riskli kriptopara kazanma yöntemi. hiç bulaşmayın, bulaşacaksanız da dikkatli olun.
yatırım tavsiyesi değildir.

genesis mining

cloud mining yaptığını iddia eden, yatırdığınız ana parayı yaptığı haftalık ödemelerle size en az 6-7 ay gibi bir sürede geri ödeyen, faucet'lardan sonra en az kriptopara kazandıran uzak durulması gereken riskli oluşum.
yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte, eğer yatıracaksanız paranızı buralara yatıracağınıza direkt btc alın kenarda tutun, çok daha fazla kar edersiniz.

exodus wallet

her ay bünyesine kattığı yeni kriptopara seçenekleriyle başka bir exchange'den işlem yapmaya gerek kalmadan 18 ayrı kripto para alıp çevirebileceğiniz çok kullanışlı bir masaüstü kriptopara cüzdanı.
şu linkten inceleyebilirsiniz:
http://www.exodus.io/

firefox quantum

chrome'a göre %30 daha az sistem belleği harcayıp 2x daha hızlı olduğu iddiasındaki mozilla'nın yeni tarayıcısı. taze kurdum, inceleyip derinlemesine yazacağım.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 5

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler