etki

Durum: 10 - 0 - 0 - 0 - 22.11.2017 18:15

Puan: 10 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

busy.org

steem blok zincir tabanlı facebook'u andıran sosyal paylaşım sitesidir. steem blok zincirini kullandığı için paylaşımlarınız steem zincirini kullanan palatformlarda da görülebilmektedir. busy.org'dan paylaşım yaptığınızda sizi takip eden kullanıcıların sp(steem power) değerine göre busy.org botundan oy(upvote) alabilirsiniz.

(bkz:steemit) (bkz:esteem)

steepshot

steem blok zincirini kullanan fotoğraf paylaşma platformudur. steemit üyeliği ile giriş yapılabilmektedir. paylaştığınız fotoğraflar steem blok zincirinin ortak kullandığı diğer platformarda da görünecektir. paylaşım yaptığınız fotoğraflar diğer kullanıcılar tarafından oylandığında(upvote) steem dolar ve steem power kazanıyorsunuz. blok zincir tabanlı instagram olarak da tanımlanıyor.

esteem

steemit'in blok zincirini kulanan mobil uygulamadır. steemit profilinize buradan giriş yaparak steemitte yaptığınız upvote, yorum yazma, gönderi oluşturma ve diğer işlemleri kolayca telefonunuzdan yapmanıza olanak sağlıyor. ayrıca esteem uygulamasının kullanımını yaygınlaştırmak için upvote veriyorlar. yani esteem kullanarak gönderi ya da yorum yazdığınızda upvote geliyor. günlük 1-2 gönderi ve yorumu oyluyorlar. yeni başlayanlar için bu ufak kazançlar oldukça önemli.

steemit

blok zinciri tabanlı bir sosyal paylaşım sitesidir. ürettiğiniz içerik ile oylanarak steem dolar ve steem power kazanabilirsiniz. steem power sizin oylama gücünüzü belirliyor. oylama gücünüz arttıkça oy değeriniz artacak ve oyladığınız paylaşımlardan destekleme ödülü de elde edeceksiniz. steemit'e üye olanları ve üye olmak isteyenleri tr tagında bekliyor olacağız.
https://steemit.com/trending/tr

teknoseyir

teknolojiyi takip etmek isteyenlerin, teknoloji sohbetlerini sevenlerin internet sitesi ve youtube kanalı. teknoloji ve bilim notları isminde sohbetleri de teknoloji ve bilim gündemini takip etmek için bulunmaz nimet.

elektronik sigara

bana sigarayı bıraktırmaktan çok nargileyi bıraktırma ürünü gibi gelen alettir. daha çok gençler tarafından bol buhar verdiği için kullanıldığını düşünüyorum. sigaranın yerini tutmadığını birçok kişinin geri döndüğünü gözlemledim. sigarayı bırakmak için sağlık kuruluşlarına başvurunuz.

duracell

compakt fotoğraf makinem için şarj edilebilir pil olarak alıp ne zaman aldığımı unuttum markadır. makinemi çok sık kullanmasamda bu markayı kullandıktan sonra yılda 4-5 sefer şarj ettiğim pilleri şimdi 2-3 defa şarj ederek kullanıyorum. parasının hakkını veren bir marka.

iphone 6s

1 seneyi aşkın kullanmakta olduğum daha da kullanmayı düşündüğüm telefonum. performans konusunda halen çok iyi olduğunu söyleyebilirim. sadece görüntü sabitleyicisi olmaması dolayısı ile 6s plus modelini alsaydım keşke dedirtiyor. 64 gb almamında çok büyük artısı oldu. çevremdekilerin çoğu 16 gb kullanıyor ve depolama konusunda sıkıntıları var.

gopro hero4 black edition

nisan 2016 da alıp halen kullandığım, kur nedeniyle fiyatı hemen hemen aynı olan aksiyon kameradır. en yüksek 4k 30 fps çekim yapabilmektedir. daha akıcı görüntü için ise 1080p 60 fps ile kullanmanızı tavsiye edebilirim. bir çok aksesuarı mevcuttur . gece performansı çok iyi olmamakla beraber görüntü sabitleyicisi olmamasından sabit tripod ya da gimbal ile kullanılmasını tavsiye edebilirim. en çok sevdiğim ve sıkça kullandığım özelliği ise 4k timelapse video çekebilmesi.

gopro

dünyada ve ülkemizde aksiyon kamera deyince akla gelen ilk markalardandır. ilk ürünleri suya dayanıklı kabı ile bileğe takılabilir 35mm analog fotoğraf makinesi olup şuan aksiyon kamerası, 3d kamera sistemleri, drone ve kamera ekipmanları üretmektedir. şirketin çok iyi görsel pazarlama yaptığı aşikardır.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 10

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler