eflatun

Durum: 5 - 0 - 0 - 0 - 01.11.2017 23:22

Puan: 5 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

google chromecast

hdmi girişi olan herhangi bir televizyona takılıp, aynı wireless ağı üzerinden bağlanılarak mobil cihazlardan ve bilgisayarlardan görüntü ve ses aktarımını sağlayan cihaz. şimdilik yanlızca 720p kalitede aktarım yapabiliyor, yine de telefondan dizi-film izlemek yerine rahatça televizyona aktarip izlemek isteyenler için büyük kolaylık.

garmin etrex

genellikle doğa sporları severlerin kullandığı el tipi gps cihazıdır. 10 20 ve 30 olmak üzere üç farklı modeli bulunmakta. baz modeli olan garmin etrex 10 renksiz ekrana sahip, yine de temel işlevler için yeterli bir cihaz. haritadaki yeri göstermekle kalmayıp, daha önce kaydedilen rota ve noktalar cihaza yüklenerek, gezilerinizde yol bulmayı kolaylaştırabiliyorsunuz. pili yaklaşık 25 saat kadar gidiyor. yurt içersinde genelde yüksek fiyatlara satılsa da amazon'da $85 gibi bir etikete sahip. sisli bir dağda kaybolmak göz önüne alındığında fiyatı çok da yüksek gelmiyor açıkçası.

bose quietcomfort 25

akustik ses engelleme özelliğine sahip harika kulaklık. alıcısı sayesinde dısarıdan geken sesleri algilayalarak, bu sesleri sönümleyecek anti-dalgalar yaratarak dış gürültüyü engeller, tabi bu isi yapmak için bir adet kalem pile ihtiyaç duyar. normal kulaklık amacıyla kullanıldığında ise pile gerek yoktur. ses engelleme özelliği müzik çalarken veya çalmazken; iki şekilde de kullanılabilir. android ve iphone'a uygun olmak üzere iki modeli vardır fakat tek farkı tuşlarının çalışmasıyla ilgilir(ses açma-kapama, şarkı geçme vs) onun dışında kulaklık işlevini her iki cihazda da kullanabilirsiniz.

ktm rc 250 abs

avusturya menşeili ktm firmasının asya üretimi motoru. hafif titreşim ve rahatsız selesiyle kimi zaman sürücüsünü üzse de abs ve kaydırmalı debriyaji sayesinde güven hissi verir. aynı segmentteki diğer markalara göre fiyat olarak da uygun sayılır. servis konusunda, honda ve yamaha kadar yaygın olmamasına rağmen, 2.elde sıkıntı yaşamadan satabileceğiniz bir motosiklettir.

the last of us

çoğunluk tarafından beğenilse de fazla hikayeye kaptırması dolayısıyle insanı geren, yer yer korkutan oyundur. her aksiyon-macera sevene hitap etmeyebilir. oyun gerçekçiliği yüksektir.benzer sebeplerle gta5'ten de keyif alınmayabilir.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 5

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler