drosera81

Durum: 9 - 0 - 0 - 0 - 20.11.2017 01:44

Puan: 13 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

github

20 milyondan fazla kullanıcısı ile dünyanın en popüler yazılım sürümü takip sitesidir.

bloomberg

finans dünyasında reuters ile birlikte en çok kullanılan ürün ve servisleri sunan şirkettir. özel ekran ve klavyesi olan bloomberg terminal'den haber sitesi ve televizyon kanalına kadar tüm dünyadaki piyasalar hakkında en kapsamlı verilere ulaşabileceğiniz adrestir.

sony vaio

sony'nin gerek tasarım gerekse sahip olduğu güçlü donanım özellikleriyle bir döneme damgasını vurmuş bilgisayar serisidir. zamanında apple'ın macintosh'u ile kapışabilen sayılı üreticilerden birisi olarak bilgisayarları aynı zamanda sağlamlığı ile ön plana çıkmıştır.

dell technologies

dell'in geçtiğimiz yıllarda başarıyla tamamladığı emc satın alma işleminden sonra vmware ve pivotal gibi şirketleri de bünyesinde topladığı çatı şirketidir.

superonline

zamanında "türkiye'de internet eşittir superonline" sloganı ile hizmet veren türkiye'nin en kaliteli servis sağlayıcısıdır. dial up hizmeti verdiği yıllarda yurt dışı çıkışlarının kesildiği günlerde müşterilerini mağdur etmemek adına internet trafiğini geçici olarak kiraladıkları uydu üzerinden sağlayarak türk telekom'un iştiraki ttnet ile olan kalite farkını ortaya koymuştur. 2008 yılında turkcell tarafından satın alınmıştır.

level 3

amerika'nın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden centurylink tarafından 34 milyar dolara satın alınan dünyanın sayılı tier1 internet servis sağlayıcısıdır. ülkemizde geçtiğimiz günlerde turkcell superonline ile yaptığı anlaşma ile pop noktası açarak hem türkiye'nin yurt dışı kaynaklı içeriklere ulaşımını hem de ülkemizin yabancılara sunduğu içeriklere hızlı ulaşımın önünü açmıştır.

ultima online

1997 yılında origin tarafından piyasaya sürülen izometrik grafiklere sahip efsanevi mmorpg oyundur. türkiye'de bile dial-up ile internete bağlanılan yıllarda önce sanane inc adlı online gaming community sonrasında ise halen faaliyet gösteren nebula uo shard sunucusunda 1000'e yakın oyuncu sınırlı kapasite sebebiyle oyuna bağlanabilmek için sırada beklerdi. "ultima online hayat offline" adlı meşhur sloganıyla 20. yılını dolduran bu oyunun verdiği keyif geçmişte sahip olunan eşsiz anılarla birlikte diğer oyunların hiç birinde yoktur.

paticik.com

zamanın efsane oyunu ultima online için oluşturdukları ultimatr ile başlamış sonrasında ise bir dönem pepelek adı altında hizmet vermiş olan türkiye'nin en eski ve kaliteli forumuna ev sahipliği yapan sitedir. mmorpg türü başta olmak üzere tüm oyunlarlar konusunda referans niteliğinde ulaşılabilecek kullanıcı kitlesi ile sayısız anıya ev sahipliği yapan özel bir topluluğu mevcuttur.

turkcell

türkiye'nin lider telekomünikasyon şirketidir. kurulduğu günden bugüne sadece ülkemizin değil dünyanın sayılı iletişim şirketleri arasında özel bir yere sahip olmayı başarmıştır. 17 yıldır türkiye'yi amerikan borsası nyse'de temsil eden ilk ve tek kuruluştur. çekim gücünden internet hızına her konuda sunduğu kaliteli hizmeti müşteri memnuniyeti ile birleştirerek meşhur 532'li hatlarıyla müşterilerinin gönlünü kazanmıştır. mobil iletişim sektörünün giderek veriye dayanacağı vizyonuyla dünyanın her şeyi internetten yaptıran markası lifecell'in tanıtımını gerçekleştirmiştir. bip, fizy, turkcell tv plus, dergilik ve lifebox gibi yenilikçi dijital servis ve ürünlere odaklanarak geleceğe dönük olarak akıllıca bir stratejiyle büyümesini devam ettirmektedir.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 9

github

20 milyondan fazla kullanıcısı ile dünyanın en popüler yazılım sürümü takip sitesidir.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler