dreamoon

Durum: 10 - 0 - 0 - 0 - 15.11.2017 22:33

Puan: 10 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

braun 800 face

yüz temizleme ve epilasyon cihazı. bayanlar için epilasyon ve yüz temizleme aparatı oldukça başarılı. ince kalem pil ile çalışıyor. eksi yönü pil kapağının biraz zor açılması ve ürünün aşırı şekilde pil yemesi. onun dışında gayet güzel bir ürün.

nintendo wii

super mario car oyunuyla gelen bir serisine sahibim. bir de kirby denilen bir oyunu vardı. kumandasıyla oynamak çok zevkli. wii serisi gayet güzeldi fakat oyunlarını ileriye dönük yapamadılar. keşke daha güzel oyunlarla wii serisi devam etseydi. şuanda oyunlarını bulmak bile imkansız gibi bir şey.

apple ipod nano

2011 senesinde elime geçen ipod modeli. boyut olarak küçük ama çok işe yarayan bir tasarımı vardır. tek sevilmeyen özelliği tabiki de müzik atarken itunes sistemine bağlanmak. onun dışında hiçbir eksisi yok.

samsung galaxy s5

kamerası ultra kötü , focus özelliği berbat. ve dahası anlaşılamayan bir telefon. bunun alt modelleri bile bundan daha iyidir. güncelleme ve hafıza konusunda da çok sıkıntılı. hafıza sürekli doluyor. ve telefonla gelen deezer gibi app ler silinmiyor. güncelleme geldiğinde sürekli telefon kendi kendine bir şey yapıyor. sevilesi bir özelliği sadece s health olayı.

braun silk epil 9

bayanlar için tasarlanmış bir epilasyon aleti. kablosuz özelliği sayesinde duşta da kullanabiliyorsunuz. bunun dışında kutusundan çıkan 4 adet başlığı var. özel bölgeler , daraltma, peeling vb. bunları çok kullanmasam da duşta kullanımı çok güzel bir artı.

letgo

ikinci el satım konusunda güzel bir site denildi . yükledim fakat çok kötü bir arayüzü var bana göre . ama ölücüler yüzünden kullanılması da neredeyse imkansızdır. yükledim ve 200 tl sıfır buzdolabı için 50 tl olur mu gibi pazarlıklar döndü. direk sildim.

spotify

vodafone red tarifesi ile premium üyeliği 1 yıl boyunca kullanabiliyorsunuz. fakat her müziği ve sanatçıyı bulmak sıkıntı. ve haftalık olarak kişiye özel yayınladıkları müzik listesinde kendi zevkime göre müzik bulmak imkansız gibi bir şey.

işte cep

iş bankasının bir uygulamasıdır. karışık sistemi ve bir o kadar arayüzü ile insanı çileden çıkartır. güncelleme yapmaz iseniz asla açılmama gibi bir durumu da vardır. ama uygulama içerisindeki müşteri hizmetlerine bağlanma ve kredi kartı durumunuzu öğrenme kısmı gayet güzel.

whatsapp

son zamanlarda ki güncellemeleri ile baymıştır. çünkü sürekli gelen bildirimi var ve bakıyorum hiç bir şey yok. şaka gibi . sürekli bildirim gösterdiği halde hiçbir şey görünmüyor.

nikon d3100

emektar makinam. bir 4 sene oldu alalı ve hala severek kullanıyorum. diyafram açıklığı ve megapiksel olayı beni tatmin edecek düzeyde. d90 ile karşılaştırırsam d90 derim tabiki de ama d3100 de işinizi görebilecek düzeydedir.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 10

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler