doğukan hüseyin avkapan

Durum: 9 - 0 - 0 - 0 - 17.11.2017 02:17

Puan: 13 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

asus

2005 de ilk laptopumu aldığımda tanıştığım markadır kendisi. asus f3 serisi olan laptopum aradan 12 yıl geçmesine rağmen kullanılıyor garanti yada tamire gitmeden. 2 yıl öncede asus n-550jk alarak yeniden aşık olduğum marka.

honda civic

2017 de çıkardığı yeni kasa civic ile müşterilerini hüsrana uğratan firma. bu hüsranın sebebi ise arabanın belli bir süre kullanıldıkran sonra araçtaki esnemeden dolayı c stunlarının dış kaportaşında yamulmalar oluşuyor bunu fabrika hatası olmadığını belirten honda araçları geri toplamıyor.

aliexpress.com

dolar düşükken kullanıldığında çok karlı olan siteydi. son zamanlarda alışveriş sınırını 30$ yaptıklarından sonra ve bazen sipariş edilen ürünün gelmesi 60 günü bulduğundan bi espirisi kalmayan site bence.

asus n-550jk

asus firmasının 2015 temmuzunda tanıttığı laptop serisi. aluminyum kasası olan şık tasarı sahip laptop. mat 1080 p led ekran. 4. nesil i7 işlemci 4 gb gtx 850m ekran kartı 16 gb ram 8 watt hoparlörü olan hem performans hemde günlük kullanım için ürettiği laptop.

bluetooth

bluetooth, 1994 yılında ericsson firması tarafından cep telefonları ve diğer mobil cihazları kablosuz olarak birbirine bağlamak ve aralarında iletişim kurmak için geliştirilmiştir. ... bluetooth teknolojisi 2.4 ghz ısm frekans bandında çalışmakta olup, ses ve veri iletimi yapabilmektedir.

batumdan telefon almak

geçen günlerde gitme şansı bulduğum gürcistan'ın türkiye sınırında bulunan ili batumdan telefon alırken dikkat etmeniz iki husus var bunlardan biri. aldığınız telefonun markası fark etmeksizin 2 yıl garantisi sadece orada geçerli. ikinci dikkat etmeniz gerek husus telefonu aldıktan sonra türkiye sınırına geçerken tax free diye yazan masadaki çalışana gidip telefonun vergisini iade almak buda %12 gibi bir paraya tekabül etmekte. 3300 tl olan iphone 7 yi vergisini geri aldiktan sonra 2200 tl ye gelmesi.

powershift şanzuman

powershift otomatik şanzımanı, hidrolik tork konvertörü kullanan geartronic aksine, çift mekanik debriyaj diskleri ile tekerlekleri tahrik etmek için, motordan temel kuvveti iletir.

turna.com

turna.com sizin için firmalardan fiyatlari alip sizin önünüze hepsini birden getirmesi. fakat bilet alirken dikkat edilmesi gerek hsusu aktarmalı uçuşlarda aktarma yapılacak ilde iki hava alanı varsa sizin indiğiniz havaalanı ile diğer uçağınızın kalkış yeri farklı olabiliyor. buna dikkat etmek gerekir.

e-sigara

bir merakla denemek için yurtdışından aldığım ijust s marka elektronik sigara ile başladim. ilk başlayanlar için kullanimi kolay fazla uğraş gerektirmeyen şarji kullanima bağli olara 2-4 gün arasi giden bir ürün. bazı püf noktalarini bimek gerek bunlar coilin vidaladiğimiz yere coilin tam ve sıkı bir şekilde oturduğundan emin olmak. ve likitin cili tam ıslatması bu ikisini iyi yaparsaniz 0.3 ohm da ciğer cekimi yapabilirsiniz.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 9

honda civic

2017 de çıkardığı yeni kasa civic ile müşterilerini hüsrana uğratan firma. bu hüsranın sebebi ise arabanın belli bir süre kullanıldıkran sonra araçtaki esnemeden dolayı c stunlarının dış kaportaşında yamulmalar oluşuyor bunu fabrika hatası olmadığını belirten honda araçları geri toplamıyor.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler