dogex

Durum: 6 - 0 - 0 - 0 - 30.11.2017 13:09

Puan: 6 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

hearthstone

blizzard enc. in en iyi işlerinden biri olan 2015'ten beri zevkle oynadığım strateji deck oyunu.
akşamları yorgunluk üstüne bir sıcak içecekle beraber keyfinden geçilmez.
bilgisayarda kart oyunu seviyesini arşa çıkaran bir proje.

bynogame

steam vergisinden ve takas banından kurtulmak için kullandığım türk oyun pazarı sitesi.
oyun keyleri ve bir çok oyunun oyun içi itemleri rahatça alınıp satılabiliyor. ayrıca vergi sistemi steame göre çok daha iyi. bakiyeyi de nakit olarak çekebiliyorsunuz

mackolik

iddia severlerin vazgeçilmez uygulaması.
basit arayüzü ile dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir ligde oynanan maçlara , maç kodlarına ve oranlara kolayca ulaşabiliyoruz.

spotify

ilk duyduğumda "müzik dinlemek için para mı verilir ? " tepkisini vermiştim. sonra geçen yaz başı 3 ay 1.99 tl kampanyası ile denedim ve gayet hoşuma gitti. telefonumda gereksiz mp3 dosyaları ile hafızam dolmuyor ve eğer önceden kaydedersem internet gereksinimi olmadan istediğim müziği dinleyebiliyorum. ayrıca playlist oluşturabiliyor ve başkalarının yaptığı playlistleri de istediğim gibi dinleyebiliyorum. hoşuma giden bir uygulama.

htc desire 820

fiyat/performans ürünü diye alıp 2 sene boyunca kullandım ama memnun kaldığım söylenemez. fazla ısınma sorunu ve kasma problemi yaşıyordum , ek olarak kamerası baya kötüydü . son zamanlarda android çok fazla crash vermeye başladı ve dayanamayıp değiştirdim.

pubg

son dönemlerde adını sıkça duyduğumuz , daha beta sürümünden çıkmadan bile anlık online oyuncu sayısı ile yılların efsanesi cs:go ' yu bile geride bırakan survival arcade oyunu. oyunu yaklaşık 100 saat oynadım ve gerçekten hakettiğini söyleyebilirim. her oyun gibi pubg'de de buglar ve hile olaylarıyla karşılaşıyoruz fakat oyunun daha beta sürümünde olduğunu hatırlamakta fayda var. bluehole iyi iş çıkarmış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 6

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler